Ar pārbaudes turnīru Ogrē startēs telpu sezona

Jau šo sestdien, 21. oktobrī, Ogrē norisināsies ikgadējais pārbaudes turnīrs „Rīgas Rudens Tryouts”, kas allaž ir pirmās telpu sezonas sacensības. Šogad turnīrā piedalīsies deviņas vīriešu un septiņas sieviešu komandas.

Vīriešu konkurencē šogad deviņas komandas tika sadalītas trijās apakšgrupās pa trim komandām katrā. Komandas aizvadīs divas grupas spēles, lai noskaidrotu vietu apakšgrupā. Katra komanda tālāk aizvadīs divas spēles ar pārējo grupu komandām, kas ieņēmušas to pašu vietu savā apakšgrupā.

Tikmēr sieviešu konkurencē septiņas komandas sadalītas divās apakšgrupās pa trim un četrām komandām. Pēc tam katra komanda aizvada vienu spēli ar otras grupas komandu.

Vīriešu divīzijas A grupā spēlēs „Salaspils WT”, Rīgas „Ultimate Decision” un Rīgas „Sirocco”, B grupā – Rīgas „Hardcore Ultimate”, „Valmiera” un „Salaspils Jr”, savukārt C grupā – „Ventspils Frisbija klubs”, Ogres „NightWatch” un „Inčukalns/Valmiera”.

Sievietēm D grupā sacentīsies „Valmiera”, „KCN Rīga”, Rīgas „Sirocco” un Inčukalna „WildCats”, savukārt E grupā būs Ogres „Moments”, „Salaspils” un „Ventspils”.

Pirmās sezonas sacensības pēc pārbaudes turnīra gaidāmas jau 18.-19. novembrī, kad norisinās starptautiskais turnīrs „Rīgas Rudens”, kas šogad notiks 20. reizi.