Baltic Sea Tour

Starptautiskais „Baltic Sea Tour” turnīrs

„Baltic Sea Tour” (BST) ir ikgadējs disku golfa turnīrs, kas pirmo reizi norisinājās 2009.gadā un kuru saorganizēja disku golfa entuziasti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, lai popularizētu disku golfa sportu Baltijas valstīs un lai piesaistītu arvien jaunus spēlētājus šim aizraujošajam sporta veidam. Jau vairākus gadus sacensību sezona aizrit sešos posmos, turklāt rīkotājvalstīm ir pievienojusies arī Somija.

Sacensības norit atklātajā (MPO) klasē, kā arī amatieru (MA2) klasē, un kopējais turnīra spēlētāju skaits 2012.gada sezonā jau stabili pārsniedza simtu. Informāciju par 2013.gada „Baltic Sea Tour” disku golfa turnīra norisi, kā arī informāciju par turnīra aizvadītajām sezonām iespējams aplūkot BST oficiālajā interneta vietnē –www.BalticSeaTour.eu .

„Baltic Sea Tour” posmu kalendārs

1. posms – 27.-28. aprīlis, „Vilnius Open”, Pučkoriu parks, Viļņa, Lietuva

2. posms – 11.-12. maijs, „Laumas Open”, Laumu dabas parks, Īves pag., Latvija

3. posms – 25.-26. maijs, „Joulumae Open”, Jõulumäe sporta centrs, Pērnava, Igaunija

4. posms – 8.-9. jūnijs, „Helsini Open”, Tali diskgolfa parks, Helsinki, Somija

5. posms – 3.-4. augusts, „Lejasciems Open”, „Šķūnenieki”, Lejasciema pag., Latvija

6. posms – 7.-8. septembris, „Zarasai Open”, Nedožinka diskgolfa parks, Zarasai, Lietuva

7. posms – 28.-29. septembris, „Polva Open”, Mäeotsa saimniecība, Põlva, Igaunija

Turnīra mērķis

Šī disku golfa turnīra galvenais mērķis ir popularizēt disku golfa sportu Latvijā un Baltijas valstīs, lai piesaistītu arvien jaunus spēlētājus šim aizraujošajam sporta veidam.

Galvenais – izmēģināt!

Nav nozīmes, kāda ir tava pieredze šajā sporta veidā – turnīros draudzīgi tiek uzņemti un apmācīti arī spēlētāji bez jebkādām iepriekšējām iemaņām. Tāpēc atliek vien pamēģināt un tev noteikti iepatiksies disku golfs! Uzvarētājs vienmēr būs tas, kurš guvis visvairāk prieka! Met un izjūti lidojuma burvību!