Biedru kopsapulce, svinīgā apbalvošana un sezonas noslēguma balle

Šī ziņa adresēta ikvienam aktīvam Latvijas frisbijistam un ikvienam Latvijas frisbija aktīvistam.

13.aprīlī notiks Latvijas Frisbija federācijas biedru kopsapulce, telpu sezonas svinīgā apbalvošana un sezonas noslēguma balle. Precīza vieta un laiks vēl nav zināmi. Norises vieta būs Rīgas apkārtne un laiks – sākot ar pēcpusdienu.

Pasākums vispārīgi tiks iedalīts trīs daļās:

 1. Biedru kopsapulce
 2. Telpu sezonas svinīgā apbalvošana
 3. Sezonas noslēguma balle

1.Biedru kopsapulce

Biedru kopsapulces svarīgākais uzdevums būs ievēlēt jauno LFF valdi – cilvēkus, kas aktīvi veidos un kustinās Latvijas frisbija dzīvi tuvākos 2 gadus.

LFF valde sastāv no 5 cilvēkiem. Šā brīža valdes sastāvs:

 • Mārtiņš Taurenis – prezidents
 • Gunārs Grundmanis – viceprezidents
 • Dainis Jakovels
 • Krišs Maļinovskis
 • Raimonds Roberts (reāli Raimondu pārstāv Kārlis Kozulāns)

Lai ļautu LFF biedriem (klubu pārstāvjiem) izvērtēt valdes kandidātu mērķus un spējas, lūdzu interesentiem, kas vēlas tikt ievēlēti LFF valdē, iesūtīt motivācijas vēstuli par mērķiem un plāniem darbojoties valdē.

Tā kā vēlos iedrošināt aktīvi iesaistīties LFF darbībā, tad pastāstīšu par pāris plusiem, atrodoties LFF valdē, pienākumu aprakstu atstājot vēlāk laikam:

 • Iespēja ietekmēt Latvijas frisbija attīstību un būt vienam no galvenajiem attīstības veicinātājiem
 • Iespēja pirmajam būt lietas kursā par Latvijas frisbija aktualitātēm
 • Iespēja regulāri pārstāvēt sava kluba intereses
 • Iespēja gūt pieredzi organizācijas vadīšanā
 • Iespēja labāk izprast Latvijas sporta organizāciju struktūru – kā LFF ir saistīta ar Izglītības un zinātnes ministriju, Latvijas Sporta federāciju padomi, Latvijas Komandu sporta spēļu asociāciju u.c.

Biedru kopsapulces provizoriskais plāns:

 1. Sapulces atklāšana, biedru skaitīšana, sapulces vadītāja, protokolētāja un balsu skaitītāja ievēlēšana, sapulces dienas kārtības apstiprināšana.
 2. Prezidenta uzruna.
 3. Esošās valdes darbības pārskats.
 4. Labas prakses piemēri.
 5. Valdes vēlēšanas – kandidātu uzstāšanās, balsošana, jaunievēlētā prezidenta uzruna.
 6. Dažādi jautājumi.

Ja biedri vēlas dienas kārtībā iekļaut kādu jautājumu, tad lūdzu par to paziņot līdz 1.aprīlim sūtot e-pastu uz info [at] frisbee [dot] lv.

2. Telpu sezonas svinīgā apbalvošana

Sākot ar šo gadu Latvijas frisbijā ir paredzēts ieviest jaunu tradīciju – svinīgo apbalvošanu. Tā kā aktīvākā sezona Latvijā aizvien ir bijusi tieši telpu sezona, tad svinīgā apbalvošana paredzēta līdz ar tās noslēgumu. Apbalvošanā tiks sveikti Latvijas Frisbija čempionāta telpās uzvarētāji, Latvijas Frisbija Kausa medaļnieki, spēles gara ieguvēji. Tiks pasniegtas balvas arī individuālajās nominācijās.

3. Sezonas noslēguma balle

Sezonas noslēguma balle būs iespēja nepiespiestā atmosfērā, ārpus laukuma un sacensībām aprunāties ar citiem spēlētājiem, aktīvistiem un pārējiem balles dalībniekiem.

 

Lūdzu visiem ieplānot šo datumu frisbijam. Tā būs viena no retajām iespējām uzzināt, kas notiek ar Latvijas frisbija saimniecību, ietekmēt LFF kursu turpmākajiem 2 gadiem, piedzīvot pirmo svinīgo apbalvošanu frisbijā, kā arī kārtīgi izballēties kopā ar cilvēkiem, ar kuriem laukumos aizvadīts ne viens vien mēnesis vai gads.

Latvijas Frisbija federācijas
prezidents
Mārtiņš Taurenis
martins [at] frisbee [dot] lv
26198764

Komentāri

Lietotāja Ernys12 attēls

Šogad arī netikšu skatīties

Šogad arī netikšu skatīties finālus un arī ballīte būs jālaiž garām, diemžēl ārpus LV šajos datumos. Lai uzvar labākie un izdevusies ballīte!

Žēl, ka pasākums tik vēlu

Žēl, ka pasākums tik vēlu paziņots.

Lietotāja Taurenis attēls

Vēl mēnesis

Tā diemžēl ir sanācis. Pagāja laiks, kamēr ideja nobrieda. Bet vēl mēnesis palicis. Cerams, ka nav daudzi, kas jau ieplānojuši ko citu.