Brīvdienās Kocēnos risināsies desmitais Latvijas studentu čempionāts

Gaidāmajā nedēļas nogalē Kocēnu novada sporta centrā risināsies desmitais Latvijas studentu frisbija čempionāts jauktajā grupā. Par godu apaļajai jubilejai čempionāta laikā sacentīsies arī bijušo studentu komandas.

Čempionātā šogad sacentīsies piecas augstāko izglītības iestāžu komandas, kā arī tika pat veterānu komandas. Čempionātā startēs Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, Rīgas Tehniskā universitāte, Vidzemes Augstskola, Rīgas Stradiņa universitāte un Daugavpils Universitāte.

Savukārt veterānu grupā piedalīsies Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Universitāte, Vidzemes Augstskola, Rīgas Stradiņa universitāte un Daugavpils Universitāte.

Katras grupas komandas pirmajā dienā aizvadīs savstarpējās apļa spēles, bet svētdien tiks aizvadīti fināli un spēles par bronzas godalgām. Kā deserts svētdienas pēcpusdienā būs arī spēles starp studentu un veterānu komandām, lai noskaidrotu, kas ir spēcīgāki – jaunie studenti vai pieredzējušie veterāni.

Pērn par čempioniem kļuva Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas komanda, kas pēc ilgiem laikiem no troņa finālā gāza Rīgas tehnisko universitāti. Tikmēr trešo vietu ieguva gandrīz mājinieki – Vidzemes Augstskola.