Brīvdienās Vaidavā norisināsies Latvijas čempionāts

Nedēļas nogalē Vaidavas sporta bāzē par Latvijas frisbija čempionu titulu jauktajā grupā sacentīsies septiņas komandas no Rīgas, Salaspils, Ogres Valmieras un Inčukalna. Sacensību laikā norisināsies arī tālmetienu konkurss.

Latvijas frisbija čempionāts jauktajā grupā, kā jau pēdējos gados ierasts, norisināsies Vaidavas sporta bāzē, kur divu dienu laikā tiks noskaidroti jaunie Latvijas čempioni.  Šogad par titulu cīnās pērnā gada čempioni „Salaspils FK”, „Ogres Frisbija klubs”, divas komandas no Valmieras un Rīgas, kā arī jaunpienācēji Inčukalna „WildCats”.

Čempionāta laikā katra komanda pa reizei spēkosies ar katru no pārējām komandām, lai noskaidrotu vietu grupā. Svētdien divas spēcīgākās komandas tiksies finālā, komandas, kas grupā ieņems trešo un ceturto vietu spēlēs mazajā finālā, piektās un sestās vietas ieguvēji pārspēlēs par piekto vietu, bet komanda, kas grupu turnīru noslēgs septītajā vietā to arī iegūs.

Līdz šim kopš 2013. gada šajā čempionātā nepārspēta vēl arvien ir „Salaspils FK” komanda, kas pērn izcīnīja arī spēles gara balvu. Trīs sudraba godalgas tostarp arī pērn izcīnījis „Ogres Frisbija klubs”, bet divas bronzas ieguvuši rīdzinieki „Ultimate Decision”. Savas pirmās godalgas čempionātā centīsies izcīnīt Valmieras „Savējais”, Rīgas „Sirocco” un Inčukalna „WildCats”.

Sacensību laikā norisināsies arī tālākā metiena konkurss, kur dalībnieki četrās divīzijās varēs sacensties un noskaidrot, cik tad tālu viņi var aizmest disku.