Desmit komandas Ogrē sadalīs skolēnu jauktās grupas čempionāta medaļas

Ceturtdien Ogrē desmit Latvijas skolu komandas cīnīsies par titulu Latvijas jaunatnes frisbija čempionātā jauktajā grupā. Turnīrā startēs Ventspils, Salaspils, Rīgas, Valmieras, Ogres un Inčukalna skolu komandas.

Visplašāk sacensībās tiks pārstāvēta Ventspils, uz sacensībām vedot trīs komandas – Ventspils 4. vidusskolu, Ventspils Tehnikumu un Ventspils 6. vidusskolu. Divas skolas pievieno arī Valmiera (Valmieras Viestura vidusskola un Valmieras Tehnikums) un Rīga (Rīgas 34. vidusskola un Āgenskalna Valsts ģimnāzija). Turnīrā startēs arī Salaspils 1. vidusskolas, Ogres 1. vidusskolas un Inčukalna Pamatskolas audzēkņi.

Komandas pēc izsējuma sadalītas divās apakšgrupās pa piecām vienībām katrā. Katras grupas divas spēcīgākās komandas turpinās cīņu pusfinālā.

Pēdējos četrus gadus sacensībās triumfējuši Salaspils 1. vidusskolas skolēni. Salaspiliešiem šogad titulu aizstāvēt būs īpaši grūti, jo skolu absolvējuši vairāki tās līderi.

Divas uzvaras sacensībās guvuši arī Ventspils 4. vidusskolas audzēkņi, kas pērn apstājās finālā. Tikmēr iepriekš trīs gadus pēc kārtas sudrabu ieguva Ventspils Tehnikums.

Iegūt titulu kāro arī Valmieras vienības, kur allaž spēcīga bijusi Valmieras Viestura vidusskola, kā arī nesen pilsētas mēroga frisbija čempionātā uzvarējusī Valmieras Tehnikuma komanda.

Pēdējos gados strauji progresējušas arī Inčukalna pamatskolas un Rīgas 34. Vidusskolas vienības, kas šogad mērķēs uz vēl nebijušiem augstumiem.

Tāpat no cīņās nevar izslēgt tradīcijām bagātos Āgenskalna Valsts ģimnāzijas, Ventspils 6. vidusskolas un mājinieku Ogres 1. vidusskolas komandas.

Jauktās grupas čempionāts skolēniem risinās kopš 2012. gada.

Sacensības tiks aizvadītas Ogres 1. Vidusskolas hallē un sporta centrā. Spēles par medaļas tiks translētas tiešraidēs.

Vairāk informācija pieejama turnīra Facebook lapā.