Disku dizaina konkurss

Latvijas Frisbija Federācija aicina interesentus iesūtīt savus variantus tam, kā varētu izskatīties jaunais LFF disks!

Dizaina iesniegšanas termiņš ir 16. janvāris.

Nosacījumi dizaina veidošanā:

  • Balts disks
  • Ne vairāk kā 3 krāsas
  • Ja vēlas var iekļaut  QR kodu, kurš ved uz www.frisbee.lv
  • Visus padomus/noteikumus dizaina veidošanai var atrast šeit: http://www.discraft.com/art.html , bet galvenās lietas, kas jāņem vērā:
  1. Nedrīkst bez rakstiskas atļaujas izmantot zīmolus bez īpašnieka atļaujas (gan teksti, gan bildes)
  2. Darbam jābūt augstas kvalitātes (vismaz 300 dpi), diametram jābūt aptuveni 17 cm lielam.
  3. Ir pieejamas šādas krāsas: http://www.discraft.com/ulthotstamp.html (skatīt zem virsraksta ”Discraft Sportdisc Hot Stamp Foil Color Options”)

 

Dizainus var iesniegt gan fotošopā veidotus, gan Paint`ā gleznotus, kā arī ar roku skicētus,noskenētus/fotografētus. Dizaina izvēle būs atkarīga no iesūtīto dizainu skaita/kvalitātes, un var tikt noteikta balsošanas veidā. LFF patur tiesības neizvēlēties nevienu dizainu.

Balva. Ja tavs dizains tiks izvēlēts par to, kuru attēlosim uz jaunā LFF diska, varēsi izvēlēties atalgojumu: 3 jaunā dizaina diski vai tavs paraksts/autogrāfs iekļauts diska dizainā. Reklāma aptuveni 300 gabalos, kas lidināsies pa visu Latviju un varbūt arī citur...

Kontakti.

Jautājumus un savu dizainu sūti uz karlis [at] frisbee [dot] lv, vēstules nosaukumā norādot „Disku dizaina konkurss 2012”, vēstulē iekļaujot savu vārdu, uzvārdu, tālruni, dizainu (pielikumā)