Frisbijā spēcīgākie – LU dāmas un RTU kungi

Pagājušajā nedēļas nogalē 16. un 17. martā Valmierā norisinājās Latvijas XXIII Universiādes sacensības frisbijā. Sieviešu un vīriešu grupās sacentās 12 augstākās izglītības iestāžu frisbija komandas, pārstāvot sešas dažādas augstskolas no visas Latvijas.

Četrus gadus pēc kārtas sieviešu konkurencē pārākās ir Latvijas Universitātes studentes, šogad finālā pārspējot Rīgas Tehniskās universitātes spēlētājas. Sacensību pārsteigums – Daugavpils Universitātes (DU) frisbija spēlētājas, kuras izcīnija trešo vietu, aiz sevis atstājot Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Liepājas Universitātes (LiepU) un Rīgas Stradiņa universitātes dāmas.

Vīriešu konkurencē finālā tikās melnie pret baltajiem. Šoreiz pārāki bija Rīgas Tehniskās universitātes melnās formās tērptie puiši, uzvarot Liepājas Universitātes studentus. Trešo vietu un arī medaļu izcīnīja Latvijas Universitātes vīrieši.

Frisbijā unikālo un nozīmīgo spēles gara balvu sieviešu grupā ieguva spēcīgā Latvijas Universitātes komanda un vīriešu grupā – Rīgas Tehniskā universitāte. Vīriešu konkurencē arī Liepājas Universitātes puiši bija cienīgi iegūt spēles gara balvu, jo viņu spēles gars bija vienlīdzīgs ar uzvarētāju komandu. Vērtīgākie spēlētāji bija Kristaps Landmanis (LiepU) un Evija Arste (DU).

Sacensību vadība par atbalstu sacensību organizēšanā izsaka lielu pateicību Rīgas Tehniskajai universitātei, Latvijas Augstskolu sporta savienībai, Vidzemes Olimpiskajam centram, Valmieras Pārgaujas pamatskolai un Latvijas Frisbija federācijai. Kā arī liels paldies „Fazer”, kas nodrošināja katrai komandai pa saldākam brīdim.

Informāciju sagatavoja
sacensību direktore
Marta Empele
26747699