Ģimeņu Sporta diena 11.maijā

Šī gada 11.maijā pie universālveikala Elkor Plaza Brīvības ielā 201, notiks vērienīgs pasākums ģimenēm, kurā interesenti varēs iepazīties ar Latvijā mazāk populāriem sporta veidiem.

Latvijas Frisbija federācija ir viena no dalībniecēm šajā pasākumā, ar mērķi parādīt cilvēkiem, kas ir frisbijs, kur to var apgūt, un kā izskatās īsta frisbija spēle.

Jau no plkst. 11:00 sāksies Lielā Ģimenes stafete, kuras ietvaros komandas vāks zīmogus dažādos stendos, lai piedalītos balvu izlozē. Paredzēts, ka frisbija stendā būs jāveic frisbija iemaņas attīstoši elementi un/vai stafetes.

Visa pasākuma laikā interesenti varēs saņemt konsultācijas no pieredzējušiem frisbijistiem par iespējām trenēties Latvijā un citiem sev interesējošiem jautājumiem

Paralēli notiks turnīrs pieredzējušākiem frisbijistiem HOTBOX 3vs3 turnīrā, kā arī 14:00 paredzēta paraugspēle ar Laura Lizbovska un kāda pieredzējušāka frisbijista komentēšanu.

Pieteikties turnīram varēs no 11:00 līdz 11:45, spēles sāksies 12:00, ar pārtraukumu no 14:00 līdz 15:00

Noteikumi turnīram:

  • komandā ne vairāk kā 4 cilvēki, vismaz 1 meitene,
  • spēles ilgs līdz 3 punktiem vai 15 min,
  • turnīra formāts tiks izveidots atkarībā no pieteikušos komandu skaita

Aicinam ikvienu piedalīties sev tīkamākajā formātā: Lielajā Ģimenes stafetē, vai, ja ir iemaņas un domubiedri, HOTBOX turnīrā. Varbūt izdodas apvienot abus?...

Tiekamies sestdien!