Izsludināta komandu pieteikšana Latvijas Jaunatnes frisbija čempionātam 2013

Latvijas Jaunatnes frisbija čempionāts 2013 zēnu un meiteņu komandām notiks 2. februārī Ventspilī. Sacensībām pieteikt var Latvijas izglītības iestāžu komandas, kuru dalībnieki ir izglītojamie, dzimuši 1993. gadā un jaunāki.

Komandu pieteikšanas termiņš ir 18. janvāris. Vairāk informācijas par čempionātu sadaļā "Latvijas Jaunatnes čempionāts 2013".

Latvijas Jaunatnes čempionāts var būt arī jauno frisbija interesentu pirmais solis uz starptautisko frisbija arēnu - pērnā gada Jaunatnes čempionāta dalībniekiem bija iespēja pārstāvēt Latviju Pasaules Junioru frisbija čempionātā. Par viņu gaitām uz starptautiskās frisbija skatuves var lasīt šeit.

Šogad augustā Vācijā notiks Eiropas Junioru frisbija čempionāts. Dalība un sniegums Latvijas Jaunatnes frisbija čempionātā būs viens no kritērijiem Latvijas junioru izlases kandidātu izvērtēšanai.

Pērnā gada Latvijas Jaunatnes čempionātā zelta godalgas izcīnījas ZPIKC Ventspils Profesionālās vidusskolas zēnu un Salaspils 1. vidusskolas meiteņu komandas, bet Spēles gara balvas tika piešķirtas Ventspils 4. vidusskolas zēnu un Salaspils 1. vidusskolas meiteņu komandām. Vairāk informācijas par pērno gadu čempionātu rezultātiem var rast šeit.