Izsludināta pieteikšanās Eiropas pludmales čempionātam

Sacensības norisināsies 27.-30.06. Kalafelā, Spānijā. Latvija tiks pārstāvēta gan vīriešu, gan sieviešu divīzijā.

Katrā izlasē paredzēta vieta desmit spēlētājiem.

Izmaksas tiek lēstas ap 400 Ls, kas, cerams, nebūs galvenais, lai atteiktos, jo kā jau iepriekš, piesaistot sponsorus, tās krasi samazinās.

Informācija par sacensībām: www.ecbu2013.org.

Interesentiem lūgums sazināties ar:

 

  • Ingu Bleideli (Moments) - inga [at] jff [dot] lv
  • Robertu Apini (Salaspils WT) - roberts [dot] apinis [at] inbox [dot] lv

 

Komentāri

hmm

Interesants fakts - spēlētāji bija jāpiesaka līdz 31.martam (players registering after the 31 March deadline will have to pay an up to 20% penalty over the initial player fee)

Lietotāja Taurenis attēls

Ažiotāža

Nevajag satraukties. Gan par spēlētājiem samaksāts, gan izlases sastāvs vēl ir atvērts. Šādas lietas būtu jālasa nedaudz vērīgāk un kontekstā ar visu pārējo informāciju.

Zemāk iekopēju pilnu laika līniju, lai nerodas maldīgs priekšstats:

  • 31 January – Team fees due.
  • 31 March  - Team registration closes; (teams registering after the 31 January deadline will be subjected to a 20% team fee penalty)  -  Preliminary rosters to be submitted;   –  Player fees due;
  • 30 of April  -  Accommodation payment due. Payments after this deadline will result in a 10% penalty (check the accommodation page for options and costs)
  • 31 of May  -  Player registration closes (players registering after the 31 March deadline will have to pay an up to 20% penalty over the initial player fee); No further changes to team rosters allowed after this date; No further accommodation payments accepted.
  • 24-26 of June  -  Players arrival and accreditation;
  • 27-30 June  -  The best Beach Ultimate event the world has ever seen!!!
  • 1 July  -  Time for tournament blues and to start thinking on the 2015 World Championships of Beach Ultimate.

nav nekāda ažiotāža

Bet vai tas nepaaugstina plānotās izmaksas? Vai arī sākotnējos +/- 400LS iekšā ir ietverta šī maksa?

Lietotāja Taurenis attēls

Ir samaksāts par noteiktu

Ir samaksāts par noteiktu spēlētāju skaitu. Bez papildus maksas līdz 31.maijam konkrētus spēlētājus var pieteikt un mainīt. Teorētiski bija jāiesniedz provizoriskais spēlētāju saraksts. Praktiski svarīgākais, ka ir samaksāts par tik spēlētājiem, cik beigās ieradīsies (no organizatoru viedokļa nav svarīgi, kuri tieši būs tie spēlētāji, par kuriem samaksāts).

Tā kā ar finansēm ir pasmagi, bet gribas, lai aizbrauc tie, kuri to ir pelnījuši, ne tikai tie, kas to var atļauties, tad katra izdevumu pozīcija tiek kārtīgi pārdomāta, meklējot izdevīgākos risinājumus.

manuprāt, ja grib piedalīties

manuprāt, ja grib piedalīties šāda mēroga turnīrā, tad ar Biti noteikti nepietiek. jau sen par to bija jādomā un viens no turnīriem, kurā jāpiedalās ir Paganello...

Lietotāja Taurenis attēls

Skaidrs, ka turnīri ir

Skaidrs, ka turnīri ir labākais veids, kā pārbaudīt komandas gatavību. Vēl nezinu treneru plānus šai sakarā, bet Bite noteikti ir viena no iespējām, kas jāizmanto. Maija beigās var kaut ko sarunāt ar brāļiem lietuviešiem, kas rīko cepures turnīru Palangā. Gan jau ir arī citas iespējas.

Attiecībā uz Paganello - valstis (cik man zināms - vnk spēlētāji, jo vairumā citu valstu frisbijs būtībā vispār netiek finansēts no valsts), kas var to atļauties, šogad arī piedalījās Paganello un gatavojās Eiropas čempionātam. Jāņem gan vērā, ka Paganello ir ne tikai viens no lielākajiem pludmales frisbija turnīriem pasaulē, bet arī viens no dārgākajiem. Sociālais pienesums, ko sniedz Paganello, maksā dārgi. Tādējādi sportiskā ziņā šis visnotaļ noteikti nav pats efektīvākais pasākums.

Lietotāja belka attēls

Es domāju, ka galvenais

Es domāju, ka galvenais iemesls, kāpēc nebrauca uz Paganello ir tā izmaksas, ko nāktos segt no pašu kabatas.

Links

Links nestrādā, pareizs links ir http://www.ecbu2013.org/

Ģirts

Lietotāja Taurenis attēls

Paldies!

Paldies Ģirtam par vērību! Links tagad salabots.