Izsludināta pieteikšanās Latvijas Frisbija līgai

Izsludināta pieteikšanās Latvijas Frisbija līgai, kas šogad startēs decembrī un ilgs līdz pat februārim. Gluži kā pērn, vīriešu divīzijā startēs Latvijas spēcīgākās komandas, bet sievietēm tiks pieaicinātas arī komandas no Lietuvas un Igaunijas.

Pirmais pieteikuma termiņš beigsies 23. oktobrī, bet reģistrācija turpināsies līdz pat 13. novembrim. Reģistrācijas notiek izmantojot „Ultimatecentral” lapu.

Pirmais sacensību posms paredzēts jau decembra sākumā, bet konkrēts datums un vieta tiks precizēts tuvāko dienu laiku.

Pērn Latvijas Frisbija līgā startēja desmit vīriešu un deviņas sieviešu komandas, no kurām sešas bija pašmāju. Labākās sieviešu divīzijā bija „Moments” no Ogres, bet otrajā vietā bija komanda „Valmiera”. Labākās no ārzemniecēm bija Lietuvas „Drop That Smile”, kas palika trešās.

Vīriešu komandas pirms gada tika sadalītas pēc spēka divās apakšgrupās, sezonas vidū dodot iespēju spēcīgākajām otrās grupas komandām spēkoties ar vājākajām elites vienībām, lai noskaidrotu, kura komanda turpinās cīņu pirmajā grupā. Par uzvarētajiem pagājušajā sezonā kļuva „Salaspils WT”, kamēr otrie bija Rīgas „Hardcore Ultimate”, bet trešie Ventspils „Flying Worms”.

Vairāk informācija par Latvijas Frisbija līgu un reģistrāciju pieejama šeit.