Izsludināta pieteikšanās studendu frisbija sacensībām

Latvijas XXIII Universiādes sastāvā arī šogad ir iekļautas frisbija sacensības, tādēļ visiem augstskolu studentiem ir iespēja sacensties, pierādīt sevi un savas spējas frisbija spēlē, un iegūt Universiādes kopvērtējuma čempiona titulu un kausu.

Laiks un vieta

Sacensības notiks 16. un 17. martā Olimpiskajā Sporta centrā, Grostonas ielā 6b, Rīgā.

Spēļu kārtība

16. martā tiks izspēlētas grupu spēles un pirmā izslēgšanas spēļu kārta. 17. martā turpināsies izslēgšanas spēles un spēles par vietām. Vairāk informācijas par izspēles kārtību sekos pēc komandu pieteikumu saņemšanas.

Pieteikšanās un pieteikumu apstiprināšana

Lai pieteiktos vai arī apstiprinātu iepriekšēju pieteikumu, attiecīgās izglītības iestādes frisbija koordinators tiek lūgts līdz 1.martam aizpildīt un iesūtīt komandu pieteikuma veidlapu.

Komandām, kuras jau iepriekš pieteiktas un kuru dalības maksa jau ir apmaksāta atliek vien atsūtīt pieteikuma dokumentus. Ja komanda iepriekš nav pieteikta un tās dalības maksa nav apmaksāta, tad tai tāpat ir iespēja startēt frisbija sacensībās – jāiesūta komandu pieteikums un jāsazinās par dalības maksas apmaksu.

Dalībnieki

Lai varētu veikt spēlētāju statistikas uzskaiti un noteikt vērtīgākos spēlētājus, komandu pārstāvjiem līdz 8.martam jāaizpilda un jāiesūta spēlētāju pieteikuma veidlapa.

Arī šogad komandā drīkst spēlēt attiecīgās izglītības iestādes iepriekšejā gada absolventi (ievērojot nosacījumus). Sīkāk par dalībnieku atbilstību XXIII Universiādes nolikumā.

Sacensību dokumenti

Vairāk informācijas

Vairāk informācijas par sacensībām un to norisi tiks ievietota mājas lapas sadaļā Latvijas Studentu čempionāts, vīriešu un sieviešu grupa. Mājaslapā tiks publicēta visa aktuālā informācija – sacensību izspēles kārtība, spēļu grafiks, rezultāti, u.c.

Jautājumu gadījumā var sazināties ar sacensību direktori Martu Empeli (26747699), kā arī sūtot e-pastu uz lsfc [at] frisbee [dot] lv .

Lai veicas!

Komentāri

Par 17.03.

No astrologi.lv par 17.03:
"Ģertrūdes diena
Pirmā no kustoņu un kukaiņu dienām, kad neko nedrīkst nest no meža mājās, lai nenāk čūskas. Agri jāceļas, citādi lācis mozdamies var atdot savu ilgo miegu. Jāslauka istabas un kūts griesti, lai nav mušu. Nedrīkst veļu mazgāt, lai utis nemestos."
Ideāla diena, lai uzspēlētu frisbiju un gāztu RTU no troņa :)