Izsludināta reģistrācija jaunajai Latvijas Frisbija līgas sezonai

Izsludināta reģistrācija 2018./19. gada Latvijas frisbija līgas (LFL) sacensībām vīriešiem un sievietēm. Reģistrēt komandu dalībai LFL iespējams līdz 10. novembrim, savukārt pirmās spēles paredzētas decembra ievadā.

Sacensību reģistrācijas pirmais termiņš ir 1. novembris, savukārt reģistrēties par pilnu samaksu iespējams līdz pat 10. datumam.

Gan vīriešu, gan sieviešu komandām sacensības plānots aizvadīt trīs posmos. Spēles tiks aizvadītas Ventspilī, Kocēnos, Rīgā, Ogrē, savukārt sezonas noslēgumā, 9.-10. martā, Latvijas čempionāts telpās tiks izspēlēts Salaspils sporta namā.

Pirmais sacensību posms paredzēts 1. un 2. decembrī Ventspilī un Kocēnos, otrais – 12.-13. janvārī Rīgā, Oskara Kalpaka tautas daiļamatu pamatskolas zālē, bet līgas uzvarētāji 2. un 3. februārī tiks noskaidroti Ogrē.

Komandas reģistrācija notiek izmantojot Ultimate Central platformu.

Pērn LFL startēja pa desmit komandām vīriešu un sieviešu grupās. Par uzvarētājiem vīru grupā pirms gada ceturto reizi pēc kārtas kļuva „Salaspils WT”, bet meitenēm pēc divu gadu pauzes uzvaru guva „Salaspils FK”.

Pirms gada sieviešu divīzijā startēja trīs ārzemju komandas – Lietuvas „Drop That Smile”, kas tika pie sudraba un Igaunijas „Lynx”, kas izcīnīja bronzu, bet otrajā grupā startēja „Flying Lemons” no Igaunijas.

Sacensību nolikumus un citus dokumentus meklē šeit.