Kublicka triumfē Krievijas čempionātā; Apinis soļa attālumā no medaļas

Aizvadītajā nedēļas nogalē un piektdienā Maskavā norisinājās Krievijas čempionāts, kurā par čempioni kļuva Lāsma Kublicka, bet Roberts Apinis ieguva ceturto vietu. Kublicka ieguva arī spēles gara balvu.

Kublicka turnīrā spēlēja kopā ar Sanktpēterburgas „Cosmic Girls”, kas finālā pārspēja Maskavas „Brilliance”. Kublicka ar komandu tika arī pie spēles gara balvas, kas „Cosmic Girls” nebija izdevies jau ievērojamu laiku, atklāj spēlētāja.

Kublicka arī neslēpj, ka čempionātā guvusi vērtīgu pieredzi. „Manuprāt, vērtīgākā pieredze, ko esmu ieguvusi pēdējos piecos gados,” viņa teica. Spēlētāja arī informē, ka turnīrs esot bijis kvalitatīvi noorganizēts un sagādājis daudz pozitīvu emociju.

Apiņa pārstāvētā Maskavas „Dolgoruky” komanda spēja iekļūt čempionāta pusfinālā, tomēr piedzīvoja divus zaudējumus pēc kārtas, nespējot izcīnīt medaļas. Vispirms komanda piekāpās Maskavas „Sokol”, bet vēlāk arī Sanktpēterburgas „Jupiter”. Par uzvarētājiem vīriešu divīzijā kļuva  „Sokol”, kas finālā pārspēja ilggadējos čempionus „RealFive”.

Krievijas čempionātā kopumā piedalījās 12 vīriešu un piecas sieviešu komandas. Sacensības norisinājās trīs dienas no piektdienas līdz svētdienai.