Latvijas Frisbija Čempionāta telpās regulārā sezona sievietēm noslēgsies Ogrē

Šo svētdien, 3. martā, Ogres 1. vidusskolas sporta zālē noslēgsies Latvijas Frisbija Čempionāta telpās regulārā sezona sievietēm. Šis būs pēdējais sabraukums sievietēm pirms gaidāmā Latvijas Frisbija Kausa izspēlēm. Sieviešu grupas spēles sāksies plkst. 10:00 un turpināsies līdz pat 16:00.

Sieviešu grupā aizvien norit cīņa par regulārās sezonas čempiona titulu, jo pirmo vietu var iegūt trīs, tā sauktās „grand”, komandas: „KCN Rīga”, „Salaspils FK” un pērnā gada čempiones „Moments” (Ogre). Tieši šo komandu savstarpējās spēles solās būt visneprognozējamākās.

Dienas intriģējošākā spēle var izvērsties pašreizējo vicelīdervienību duelī – „Salaspils FK” pret „Moments”. Abām komandām līdz šim ir pa diviem zaudējumiem, pietam pirmajā tikšanās reizē ar 11:10 pārākas izrādījās ogrēnietes. Spēle sāksies 15:20. Vēl iepriekšējā posmā Valmierā, Ogres „Moments” sensacionāli zaudēja mājiniecēm „Valmiera”. Vēsture rāda, ka ogrēnietes svarīgākajos brīžos ir spējīgas savākties un izcīnīt nepieciešamās uzvaras. Vai tā notiks arī šoreiz?

Sieviešu grupā pirmo vietu regulārajā sezonā gandrīz nodrošinājusi čempionāta līdervienība „KCN Rīga”. Teorētiski regulārās sezonas čempionu titulam var pietikt arī ar vienu uzvaru. Tomēr, lai droši izcīnītu regulārās sezonas uzvarētāju tituli, „KCN Rīga” ir jāuzvar vismaz divās pēdējā posma spēlēs. Diez vai „KCN Rīga” vēlēsies pirmo reizi sezonā nogaršot zaudējuma rūgtumu, tāpēc cīnīsies par uzvarām katrā spēlē.

Īpaši var izcelt spēli starp „KCN Rīga” un „Salaspils FK” komandām. Vēl pagājušajā nedēļas nogalē pāris abu komandu spēlētājas vienas komandas sastāvā cīnījās starptautiskā turnīrā Krievijā „Lord Novgorod”, kur izcīnīja 4.vietu. Šonedēļ jau būs jātiekas, spēlējot pretējās komandās. Kurai no komandām pretinieču iepazīšana būs palīdzējusi vairāk, rādīs rezultāts.

Komandas „Valmiera” un „Ultimate Decision” (Rīga) un cīnīsies, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku pozīciju Latvijas Frisbija Kausa izcīņas izslēgšanas spēlēs. Savukārt čempionāta pastarītes „Mind Power Victory” (Rīga) dosies laukumā, lai izcīnītu pirmo uzvaru šajā sezonā.

Nāc un atbalsti savu favorītu! Tiksimies Ogrē jau šonedēļ!

Informāciju sagatavoja
Ģirts Betmanis
Ogres Frisbija kluba pārstāvis

Komentāri

Lietotāja outlawzUltimate attēls

Lost and Found

šodien, 3. martā LFČt 4. posmā sievietēm pēc spēlēm tika atstāta gaiši zils roxy sieviešu džemperis un melna champion firmas Xl vai L sieviešu treniņjaka, vai džemperis ar rāvējslēdzēju.
Kā arī sporta zālē tika atstāta balta plastmasas 0.5 l dzeramā pudele.

No citiem posmiem ir palicis melns termokrekls ar izmēru XXXXL (šķiet, ka Gatim no salaspils :D)
Kā arī 2 dzeramās ūdens pudeles 0,5 vai 0,75 l, viena melna adidas, otra sarkana un uz tās ir uzraksts "spansor" vai kas tamlīdzīgs.

Īpašniekus lūdzu atsaukties un sazināties ar Ogres posma koordinatoru Ģirtu Betmani - http://www.frisbee.lv/kontakti-1

Posma rezultāti ir pieejami te -> http://www.frisbee.lv/rezultati

Lietotāja outlawzUltimate attēls

Termokrekla īpašnieks jau ir

Termokrekla īpašnieks jau ir atradies.

:))

Ģirt, nu Tu mani saintriģēji, nevaru sagaidīt šo sabraukumu :)