Latvijas Frisbija līga 2018/2019

Latvijas Frisbija līga (turpmāk tekstā - LFL) notiks no 2018.gada decembra līdz 2019.gada februārim. Sacensības noritēs sieviešu un vīriešu grupās un tam var pieteikties jebkura Latvijas komanda.*

Pirms pieteikšanās lūgums iepazīties ar sacensību Nolikumu (sievietēm, vīriešiem), kā arī pieteikšanās termiņiem un nosacījumiem Nolikumā un sadaļā "Laika līnija".

Lai pieteiktos, līdz 1.novembrim (11.novembrim) komanda jāreģistrē ultimatecentral.com, kā arī uz norādītajiem rekvizītiem jāsamaksā dalības maksa vai reģistrācijas maksa. Atlikusī dalības maksa jāsamaksā līdz 13.janvārim. Līdz 25.novembrim ultimatecentral.com jāreģistrē komandas spēlētāji.

Pieteikušos komandu sarakstu var atrast sadaļā "Komandas".

Informācija par spēļu kalendāru tiks izvietota sadaļā "Spēļu kalendārs". Tur būs atrodams gan spēļu kalendāra projekta variants, gan galīgais spēļu kalendārs ar visām jaunākajām izmaiņām. Tāpat tur atrodama arī informācija, kā rīkoties gadījumā, ja nepieciešams kādu spēli pārcelt.

Sadaļā "Pievienotie dokumenti" atrodami visi dokumenti, kas izmantoti LFL norisē.

LFL rezultātiem varēs sekot līdzi sadaļā "Rezultāti".

Neskaidrību un jautājumu gadījumā iespējams sazināties ar sacensību direktoru un atbildīgajiem par sporta zālēm, apmeklējot sadaļu "Kontakti". Tāpat tur iespējams atrast arī maksājumu veikšanai nepieciešamos rekvizītus. Komandu kontaktpersonu kontakti atrodami sadaļā "Komandas".

Visbeidzot - apskatīties iepriekšejo gadu rezultātus, komandu veiksmes un neveiksmes, kā arī ilggadējus līderus iespējams sadaļā "Iepriekšējo sezonu rezultāti".

Lūdzam ievērot visus termiņus un nevilcināties ar pieteikšanos!

 

Lai komandām veiksmīgs sagatavošanās posms un lieliski rezultāti jaunajā sezonā!

 

*Sieviešu grupā drīkst pieteikties arī sacensību direktora apstiprinātās ārzemju komandas.