Latvijas Frisbija līgā vīriešiem līderos Rīga un Salaspils

Nedēļas nogalē, 30.novembrī, tika aizvadīts pirmais Latvijas Frisbija līgas (LFL) posms vīriešu divīzijā, kurā līderpozīcijās ierindojās rīdzinieki “Ultimate Decision” 1.grupā, kā arī “Salaspils Jr” un Rīgas “MindPV” 2.grupā. Jāatzīmē, ka komandas grupās tika iedalītas pēc spēcīguma, un pēc pirmā apļa un tā pārspēlēm, komandām no otrās grupās būs iespēja iekļūt labāko pieciniekā.

Spēļu dienā aizsākās ar 2.grupas izspēlēm, un visnotaļ pārsteidzoši augstus rezultātus spēja rādīt rīdzinieki “MindPV”. Komanda piedalās LFL 3.sezonu, bet līdz šim ar tik pārliecinošu sniegumu vēl nevarēja lepoties. Viņi aizvadīja trīs spēles un visās tika gūtas uzvaras, no kuriem pārliecinošākais 13:5 pret jaunpienācējiem “Ogres NightWatch”. Tikpat ilgi LFL ir piedalījušies arī progresīvie “Salaspils Jr”, kuri arī spēja aizvadīt pirmo posmu ar trīs spēlēm un visās svinēt uzvaru. Jāmin, ka interesanta būs abu šo komandu savstarpējā cīņa, kura tiks aizvadīta LFL 2.posmā Kocēnu sporta namā.

Pēcpusdienā mačus turpināja 1.grupa, kur jau prognozēti norisinājās vēl spraigākas un sīvākas cīņas. Par interesantāko spēli var atzīt pašu pēdējo, kas norisinājās starp pērnās LFL sezonas čempioniem “Ultimate Decision” (Rīga) un bronzas ieguvējiem “Salaspils WT”. Izteiktu līderu šajā duelī nav, un nereti šis tandēms spēj radīt intrigu par uzvarētāju komandu līdz pat pēdējam spēles momentam. Šajā mačā salaspilieši spēja konstanti turēties priekšgalā par vienu vai diviem punktiem, tomēr rīdzinieki nebija ar to mierā un spēles galotnē spēja gūt divus bezatbildes punktus un izlīdzināt rezultātu 12:12. Lai arī pirmā priekšrocība gūt uzvaru pār spēli bija “Salaspils WT”, Rīgas “Ultimate Decision” spēcīgi nostrādāja aizsardzībā un veikli izmantoja uzbrukumu, lai svinētu pārsteidzošu uzvaru ar 13:12.

Nākamie posmi paredzēti jau pēc divām nedēļām Ventspilī 1.grupai un pēc trim Kocēnos 2.grupai, kur tiks noslēgtas pirmā apļa spēles. Visi rezultāti apskatāmi šeit!

Visiem jaunumiem par Latvijas Frisbija līgu un rezultātiem var sekot līdzi Latvijas Frisbija federācijas mājaslapā un sociālo tīklu profilos:

Komentāri

Ļoti labi novadīts

Ļoti labi novadīts posms!
°Vēlējos noskaidrot, statistika tiks publicēta pēc katra posma vai vienkārši publicēta frisbija līgas noslēgumā?

Lietotāja Taurenis attēls

Statistika tiks publicēta pēc

Statistika tiks publicēta pēc katra sabraukuma. Ar pirmo sabraukumu neliela aizķeršanās.