Izlases

Latvijas izlasei Eiropas čempionātu sāk ar uzvaru un diviem zaudējumiem

Latvijas frisbija vīriešu valstsvienība pirmajās trīs grupas spēlēs izcīnīja vienu uzvaru, tādējādi zaudējot izredzes iekļūt augšējā grupā. Tomēr izredzes uz čempionāta medaļām Latvija nav zaudējusi.

Latvijas izlase svētdien pārspēja Slovākiju, taču dienu vēlāk piekāpās vāciešiem un krieviem.

Čempionātu pārliecinoši iesāka Latvijas izlase, kas droši pieveica slovākus ar 15:4. Lai gan spēles beigās uzbrukumā tika pieļautas vairākas kļūdas, aizsardzība bija līmenī.

Otro turnīra dienu latvieši iesāka ar maču pret grupas pārliecinošajiem favorītiem vāciešiem. Spēli Latvija sāka teicami, gūstot breiku jau pirmajā punktā. Tomēr līdz puslaika pārtraukuma četru punktu pārsvars jau bija pagājušā čempionāta finālistiem (4:8). Arī otrajā spēles nogrieznī dominēja vācieši, gūstot panākumu ar 6:15.

Dienas otrajā mačā Latvijas izlase spēkojās ar Krieviju. Mūsu spēlētājiem kļūda sekoja viena pēc otras. Rezultātā piedzīvots bezcerīgs zaudējums ar 7:15.

Rīt Latvija spēkosies ar itāļiem, kā arī aizvadīs vienu spēli jaunajā grupā. Spēle ar Itāliju noteiks, kura komanda būs trešā un kura ceturtā A apakšgrupa. Vācija jau garantējusi pirmo vietu, kamēr krievi būs otri. Savukārt slovāki zaudējuši cerības nepalikt pēdējie.

Turpinājumā Latvija, Itālija un Slovākija izveidos jaunu grupu ar Beļģiju, Poliju un Spāniju. Grupas spēļu rezultāti tiks ņemti līdzi. Divas spēcīgākās šīs grupas komandas iekļūs izslēgšanas turnīrā un saglabās cerības uz titulu.

Eiropas čempionāts Ungārijā risināsies līdz sestdienai.