Latvijas Jaunatnes čempionāts 2018

Latvijas Jaunatnes frisbija čempionāts jauktajā grupā 2018 (turpmāk tekstā - LJFČjg) notiks 22.novembrī Ogrē (Ogres 1.vidusskolā, Ogres novada sporta centrā)

Pirms pieteikšanās lūgums iepazīties ar čempionāta Nolikumu, kā arī ar pieteikšanās termiņiem un nosacījumiem sadaļā "Laika līnija".

Lai pieteiktos čempionātam, līdz 9.novembrim (pirmais pieteikšanās termiņš) jāiesniedz komandas pieteikums (sūtot uz ljfc [at] frisbee [dot] lv) un uz norādītajiem rekvizītiem jāsamaksā komandas dalības maksa - 15 EUR. Pieteikties iespējams arī līdz 16.novembrim (otrs pieteikšanās termiņš) ar pamata dalības maksu 25 EUR.

Spēlētāju pieteikums jāiesniedz elektroniskā veidā līdz 20.novembrim sacensību direktoram (sūtot uz ljfc [at] frisbee [dot] lv), kā arī izdrukātus un parakstītus pirms sacensībām.

Pieteikušos komandu sarakstu varēs atrast sadaļā "Komandas".

Sadaļā "Pievienotie dokumenti" būs atrodami visi dokumenti, kas tikuši izmantoti LJFČjg norisē.

LJFČjg rezultātiem varēs sekot līdzi sadaļā "Rezultāti".

Neskaidrību un jautājumu gadījumā iespējams sazināties ar sacensību direktoru, kura kontakti atrodami sadaļā "Kontakti". Tāpat tur iespējams atrast arī māksājumu veikšanai nepieciešamos rekvizītus.

Visbeidzot - apskatīties iepriekšejo gadu jauktajā grupā, komandu veiksmes un neveiksmes, kā arī ilggadējus līderus iespējams sadaļā "Iepriekšējo gadu rezultāti".

Lūdzam ievērot visus termiņus un nevilcināties ar pieteikšanos!

 

PielikumsIzmērs
LJFC2018jg_NOLIKUMS.doc54 KB
LJFC2018jg_komandu_pieteikuma_veidlapa.doc54.5 KB
LJFC2018jg_speletaju_pieteikuma_veidlapa.doc62 KB