Latvijas Jaunatnes Frisbija čempionātā jauktajā grupā atkārtoti uzvar Ventspils 4. vidusskola

Pagājušajā nedēļas nogalē, 1. decembrī, Ogres 1. vidusskolas un Ogres novada sporta centra zālēs norisinājās otrais Latvijas Jaunatnes Frisbija čempionāts jauktajā grupā (LJFČjg). Čempionātā piedalījās 13 skolēnu komandas no 6 Latvijas pilsētām. Tāpat kā iepriekšējā gadā čempionu titulu izcīnīja Ventspils 4. vidusskola, finālā atkārtoti pārspējot Ventspils 6. vidusskolas komandu. Spēles gara balva, komandu vērtējumā, tika piešķirta sudraba medaļniekiem – Ventspils 6. vidusskolai.

Čempionāta pirmajā kārtā 13 komandas no Misas, Ogres, Rīgas, Salaspils un Ventspils tika sadalītas 4 apakšgrupās, kur katras grupas uzvarētāji un otro vietu ieguvēji kvalificējās ceturtdaļfināliem.

Pērno čempionātu favorīti Ventspils 4. vsk., Ventspils Tehnikums un Ventspils 6. vsk. apakšgrupās tika izsēti ar pirmajiem numuriem, kas arī tika apliecināts, uzvarot visās apakšgrupu spēlēs.

Sīvākā cīņa grupu spēlēs izvērtās starp Ogres Valsts Ģimnāziju un Valmieras Viestura vsk. Visā spēles laikā nevienai no komandām tā arī neizdevās iegūt vairāk, kā viena punkta atrāvienu. Punktu šai cīņai pielika Ogres Valsts Ģimnāzija, kura cīņas pilnā galotnē uzvarēja ar rezultātu 9:8.

Pirmajā pusfinālā tikās Ventspils 4. vidusskolas un Ogres Valsts Ģimnāzijas komandas. Ventspilnieki šajā cīņa izrādījās krietni pārāki, uzvarot Ogres Valsts Ģimnāziju ar 11:2. Ogres Valsts Ģimnāzija šogad iesaistījusi virkni jaunu spēlētāju, kas tad arī varētu būt skaidrojums sagrāvei atbildīgajā pusfināla spēlē.

Otrajā pusfinālā tikās Ventspils 6. vsk. un Ventspils Tehnikums. Ventspils 6. vsk. pacietīgais uzbrukums un labā aizsardzība ļāva komandai gūt uzvaru ar rezultātu 11:8.

Krietni ilgāks pusfināls nebija laupījis pēdējos spēkus Ventspils Tehnikuma komandai un spēlē par trešo vietu ventspilniekiem izdevās pārspēt Ogres Valsts ģimnāziju – 11:2.

Finālā otro gadu pēc kārtas atkārtojās Ventspils derbijs – vieglu uzvaru pusfinālā izcīnījusī Ventspils 4. vsk. tikās ar smagāku spēli piedzīvojušo Ventspils 6. vsk. Abas komandas realizēja uzbrukumu pēc uzbrukuma. Pirmie lūzumu spēlē centās panākt 6.vsk. spēlētāji, iemetot 2 punktus pēc kārtas (4:5). „Ceturtie” atbildēja uzreiz ar trim punktiem pēc kārtas (7:5). Spēle atgriezās sākotnējā gultnē pie rezultāta 7:7. Komandas apmainījās pāris punktiem, līdz nonāca pie rezultāta 10:10, spēle līdz 11. Spēles izskaņā Ventspils 4. vsk., nekļūdīgi spēlējot uzbrukumā, guva pēdējo punktu un jau otro gadu pēc kārtas kļuva par valsts čempioniem.

Par vērtīgākajiem čempionāta spēlētājiem tika atzīti Ģirts Zaķis (Ventspils 6. Vidusskola) un Gundega Pastore (Ogres Valsts Ģimnāzija), kura šo titulu izcīnīja jau otro reizi pēc kārtas šajā čempionātā.

Organizatori  vēlas teikt īpašu paldies A/S Aldaris par nodrošināto dzeramo ūdeni, kas remdēja spēlētāju slāpes, kā arī pateicību izsakām SIA „Fazer Maiznīca”, kura nodrošināja komandām un to treneriem garšīgās balvas.

Īpašu paldies čempionāta direktors izsaka Andrim Otisonam par atraktīvo medaļu logo izveidi!

 

Informāciju sagatavoja
LJFČjg direktors
Ģirts Betmanis

Komentāri

ehh

Ehhh :'(

Iespējams ir kāds links uz

Iespējams ir kāds links uz bildēm? :)

Lietotāja outlawzUltimate attēls

Ir pieejamas Sintijas Kļavas

Ir pieejamas Sintijas Kļavas un Genas Novikova bildes. Pārsvarā ar O1V komandu:

http://failiem.lv/u/jbhbmeh

Lietotāja outlawzUltimate attēls

Ogres TV sižets par LJFČjg -

Ogres TV sižets par LJFČjg - http://www.youtube.com/watch?v=EWDB24zxWk4

Lietotāja outlawzUltimate attēls

Lost & Found LJFČjg

Pēc spēlēm hallē tika atrasti zili adidas šorti un melna šalle (sieviešu), tāda ar abiem galiem savienotiem kopā.

Atradēju, lūdzu, sazināties ar mani.

šalle

Tā melnā šalle pieder meitenei no Ventspils, kura mācās Ventspils Tehnikumā.
kā viņu varētu dabūt? :)

atnāc rītdien (15.

atnāc rītdien (15. decembrī)uz LFL spēlēm Ventspilī, laikam pārventas sporta halli, satiec mani un paņem šalli ;)

Plūmiņš labākais!

Plūmiņš labākais!

Normāls Učiks :D

Normāls Učiks :D

Piekrītu :D

Piekrītu :D

Otrajā rindkopā nav Valmieras

Otrajā rindkopā nav Valmieras :)
Bet labs rakstiņš.

Krista.

spēlētājs

Malacis Ģirt ;)