Latvijas sieviešu frisbija izlase 2. Adventi pavada gatavojoties Eiropas pludmales čempionātam

Latvijas sieviešu frisbija valstsvienība svētdien, 2. Adventē, aizvadīja pirmo treniņu iekštelpu smilšu laukumos, gatavojoties Eiropas pludmales frisbija čempionātam. Eiropas meistarsacīkstes no 6. līdz 11. maijam norisināsies Portugāles pilsētā Portimaunā.

Izlase jau iepriekš aizvadījusi treniņus dabīgās pludmales smiltīs, taču, laika apstākļiem mainoties un temperatūras stabiņa strauji krītoties, komanda spiesta pāriet uz iekštelpu smilšu laukumiem.

Uz vietu Latvijas sieviešu izlase kandidē kopumā 21 spēlētāja, taču uz Portugāli dosies tikai 13 frisbijistes un treneris Jānis Bernāns.

Pērn Latvijas dāmu izlase piedzīvoja debiju pasaules pludmales frisbija čempionātā, kur ierindojās desmitajā vietā. Tikmēr pēdējā Eiropas pludmales čempionātā, kas notika 2013. gadā, latvietes noslēdza labāko sešinieku.

Visvairāk kandidātes komandā ir no "Salaspils frisbija kluba". Salaspili kandidāšu sarakstā pārstāv: Santa Možeika, Evija Arste, Santa Siņica, Lāsma Kublicka, Līga Nātiņa, Monta Poduma, Elza Vulfa, Katrīna Ance Gasiņa, Estere Moorlata, Kristiāna Kazakupča un Ieva Grabe.

Četras spēlētājas pievieno "Valmiera": Sabīne Šmite, Helēna Dreimane, Alise Razminoviča un Undīne Vektere. Tikmēr trīs kandidātes ir no Ogres "Moments" vienības: Linda Gulbe, Gundega Pastore un Alīna Kiškurno, bet vēl divas frisbijsites pārstāv Rīgas "Sirocco": Jūlija Arefjeva un Ekaterina Seleznva. Savukārt Dace Cīrule ir vienīgā spēlētāja, kas ikdienā pārstāv ārzemju komandu, spēlējot Šveicē.