Latvijas sieviešu frisbija izlase turpina gatavoties Pasaules čempionātam

Latvijas sieviešu izlase turpina gatavoties Pasaules pludmales frisbija čempionātam. Par 14 vietām izlase vēl turpina cīnīties 16 kandidātes. Pasaules čempionāts no 18. līdz 24. jūnijam norisināsies Ruajānā, Francijā.

Līdz Pasaules čempionātam Francijā atlicis nedaudz vairām par mēnesi. Latvijas sieviešu izlase Mārtiņa Gusāra vadība aizvada trīs treniņus nedēļā, bet jau nākamajā nedēļas nogalē komanda dosies uz Pērnavu, kur startēs pārbaudes turnīrā „Sand Champs 2017”. Četru komandu konkurencē, Latvijas valstsvienība sacentīsies ar Igaunijas izlasi, Tartu komandu „Flying Lemons” un Latvijas „Valmiera Jr”.

Treniņu procesā par Latvijas Frisbija izlases kapteini tika iecelta Ogres „Moments” līdere Dace Cīrule, kurai asistēs Elza Vulfa no „Salaspils FK”.

Latvijas sieviešu valstsvienība būs viena no 16 komandām, kas startēs Pasaules čempionātā.

Latvijas izlases kandidātu sarakstā ir sešas „Valmiera” spēlētājas – Alise Razminoviča, Evija Arste, Helēna Dreimane, Krista Mierklane, Sabīne Šmite un Undīne Vektere –, četras spēlētājas no Ogres „Moments” – Alīna Kiškurno, Dace Cīrule, Gundega Pastore un Linda Gulbe –, trīs spēlētājas no „Salaspils FK” – Elza Vulfa, Lāsma Kublicka un Santa Možeika –, kā arī trīs spēlētājas no Rīgas: Olga Saveljeva un Kristīne Gūtmane no „Sirocco Ultimate” un „KCN Rīga” līdere Līva Jakovela.