Latvijas Studentu čempionāts 2017 jauktajā grupā

Latvijas Studentu Frisbija Čempionāts 2017 jauktajā grupā (turpmāk tekstā - LSFČ) notiks 2017.gada 2. un 3. decembrī. Sacensībās aicināta pieteikties ikviena Latvijas augstākās izglītības iestādes pārstāvēta frisbija komanda! Sacensības notiks Kocēnu Sporta namā, Alejas ielā 4, Kocēnos.

UZMANĪBU!

Sakarā ar LSFČjg 10 gadu jubileju, šogad tiks aicinātas startēt arī "Veterānu" komandas, veidotas no atsevišķu augstāko izglītības iestāžu bijušajiem studentiem-frisbijistiem!

Par LSFČjg2017 titulu cīnīsies studentu komandas, bet Veterāni paralēli izspēlēs savu turnīru. Tomēr, sacensību laikā studentiem būs iespēja uzspēlēt arī pret Veterāniem!

Pirms pieteikšanās, lūgums katrai komandai iepazīties ar sacensību Nolikumu, kā arī ar komandu un spēlētāju pieteikuma termiņiem sadaļā "Laika līnija".

Lai pieteiktos Čempionātam, līdz 17.novembrim jāiesniedz Komandu pieteikums, kā arī uz norādītajiem rekvizītiem jāsamaksā pilna dalības maksa* Līdz 1.decembrim katrai komandai ir jāiesniedz Spēlētāju pieteikums, kurā obligāti jānorāda katra spēlētāja numurs.

Dalības maksa 100 EUR.

Pieteikušos komandu sarakstu varēs atrast sadaļā "Komandas".

Spēļu grafiks un sacensību izspēles kārtība ne vēlāk kā 27.novembrī tiks nosūtīta komandu pārstāvjiem (uz pieteikumos norādīto e-pastu) un izvietota sadaļā "Spēļu grafiks".

Sadaļā "Pievienotie dokumenti" atrodami visi dokumenti, kas tiek izmantoti sacensību norisē.

LSFČ spēļu rezultāti tiks publicēti sadaļā "Rezultāti".

Neskaidrību un jautājumu gadījumā iespējams sazināties ar čempionāta direktoru Kārli Kozulānu.

Visbeidzot - apskatīties iepriekšējo gadu rezultātus, komandu veiksmes un neveiksmes, kā arī ilggadējus līderus iespējams sadaļā "Iepriekšējo gadu rezultāti".

Lūdzam ievērot visus termiņus un nevilcināties ar pieteikšanos!

 

 

*par dalības maksu rēķinu sagatavošanu, lūdzam laicīgi paziņot un sazināties ar sacensību direktoru!