Latvijas studentu frisbija čempionātā otro gadu pēc kārtas uzvar LSPA

Desmitajā Latvijas studentu frisbija čempionātā jauktajā grupā uzvaru izcīnīja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas komanda, kas finālā ar 12:7 apspēlēja Rīgas Tehnisko universitāti. Par godu apaļajai jubilejai čempionāta ietvaros norisinājās arī absolventu sacensības, kur uzvarētāju laurus plūca Latvijas Universitāte.

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas komandai šī bija otrā uzvara pēc kārtas. Studentu konkurencē trešo vietu ieguva Rīgas Stradiņa universitāte, mazajā finālā ar 13:2 sagraujot Daugavpils Universitātes komandu. Savukārt piektajā vietā Vidzemes Augstskola.

Veterānu konkurencē Latvijas Universitātes absolventi finālā ar 13:9 pieveica Rīgas Tehnisko universitāti. Pie bronzas tika Vidzemes augstskolas komanda, kas pieveica Daugavpils Universitātes bijušos studentus. Piekto vietu ieņēma Rīgas Stradiņa universitāte.

Zīmīgi, ka tieši abu divīziju uzvarētāji arī ieguva Spēles gara balvu.

Pēc vietu sadalījuma tika aizvadītas arī savstarpējie mači starp studentiem un veterāniem. Abu grupu uzvarētāju duelī pārāki izrādījās pašreizējie studenti no Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas.

Latvijas Frisbija federācija saka lielu paldies Valmiermuižas alum par sagādātajiem atspirdzinājumiem, Kocēnu sporta namam par mājīgo uzņemšanu un visām augstākās izglītības iestādēm par savu sportistu atbalstu.

Komentāri

spēles gara rezultāti,

spēles gara rezultāti, spēlētāju statistika, tas viss būs pieejams?

Lietotāja Kārlis attēls

LSFC17jg statistikas, SOTG

Sveiks!

Šīs nedēļas sākumā būs pieejama visa ierastā informācija - nedaudz vēl jāuzgaida.

Paldies

Interesants jums tas nedēļas sadalījums, būtu pieticis ar atbildi ka būs. Saprotams ka arī pašiem ir savi darbi ka nevar visu pagūt laikā.