Latvijas un Lietuvas komandas turpina pretendēt un Baltijas čempionu kausu

Sestdien Ogrē tik dots starts jau ceturtajai Baltijas frisbija čempionu kausa izcīņai. Pirmajā sacensību dienā komandas aizvadīja apļa spēles, noskaidrojot finālistes. Vīriešiem pretim ceturtajam titulam soļo „Salaspils WT”, bet viņus apturēt centīsies Ventspils Frisbija klubs, savukārt dāmām pēc gada pauzes kausu mēģinās atgūt „Salaspils FK”, kas spēkosies ar Lietuvas „Drop That Smile”.

„Salaspils WT” izcīnīja uzvaras visās trijās grupas spēles, bet ventspilniekiem vienīgo zaudējumu piedzīvoja pret Latvijas čempioniem. Abu Latvijas vienību savstarpējā cīņa noslēdzās ar rezultātu 13:9 par labu pašreizējiem čempioniem.

Nepārspētas sestdien palika arī „Salaspils FK”. Savstarpējā spēlē ar „Drop That Smile” latvietes uzvarēja ar 13:10.

Spēlē par trešo vietu vīriešu konkurencē rīt spēkosies Lietuvas „KossMix” un Igaunijas „FreeFlyers”, bet sievietēm – Rīgas „Sirocco” un Tallinas „Lynx”.

Visas spēles tiks translētas tiešraidē.

Spēles tiek aizvadītas Ogres 1. vidusskolā. Katrā čempionāta divīzijā startē divas komandas no Latvijas un pa vienai no Igaunijas un Lietuvas.

Līdz šim vīriešu konkurencē visus gadus uzvaras laurus plūkuši „Salaspils WT”, bet sievietēm „Salaspils FK” uzvarējušas divas reizes, pērn triumfējot Ogres „Momentam”.

Vairāk informācija turnīra Facebook lapā.

Spēļu grafiks:

  • 10.00 „Sirocco” – „Lynx”
  • 11.00 „FreeFlyers” – „KossMix”
  • 12.00 „Salaspils FK” – „ Drop That Smile”
  • 13.00 „Salaspils WT” – Ventspils Frisbija klubs