Līderi paklūp Latvijas Frisbija čempionāta ceturtajā posmā

Nedēļas nogalē Ventspilī un Daugavpilī norisinājās pirmspēdējais posms Latvijas Frisbija čempionātā telpās vīriešiem. Pirmo zaudējumu piedzīvoja līdz šim nepārspētie čempionāta līderi – „ Salaspils WT”. Intriga par regulārā čempionāta uzvarētāja titulu saglabājas, jo pēdējā posmā savā starpā tiekas visas līdervienības.

Ventspilī tikās „Ultimate Decision”, „SoulFly UD” un „Mind Power Victory” (visas no Rīgas), kā arī mājinieki – „Flying Worms”. Lai gan spēles sākums par to itin nemaz neliecināja, tomēr interesantākā cīņa izvērtās starp „Ultimate Decision” un „Flying Worms”. Ventspilniekiem spēles sākumā un vidū vairākkārt bija izdevies panākt pat 5 punktu pārsvaru, tomēr pie 10:5 rīdzinieki pamodās. Atlikušais spēles laiks gan bija par īsu, lai izcīnītu uzvaru – mājinieki uzvarēja ar rezultātu 12:10.

Pārējās spēlēs „SoulFly UD” labi turējās pretī „Ultimate Decision” (6:13) un „Flying Worms” (9:13), tomēr uzvaru gūt neizdevās. Čempionāta jaunpienācēji „Mind Power Victory” piedzīvoja zaudējumus visās trīs posma spēlēs.

Daugavpilī tikās „Salaspils WT”, „Salaspils Jr”, „Hardcore Ultimate” (Rīga) un mājinieki „Daugavpils Universitāte”.

Saistošākā spēle izvērtās starp „Salaspils WT” un „Hardcore Ultimate” komandām. Salaspilieši līdz šim nebija izjutuši zaudējuma rūgtumu, tomēr pretinieks parūpējās par pārsteigumu. Ilgu laiku vienības punktus guva pamīšus, bet pie rezultāta 8:7 „Hardcore Ultimate” veica izšķirošo izrāvienu, panākot jau 11:7. Salaspilieši savos nākamajos uzbrukumos kļūdas nepieļāva, bet ar to uzvarai izrādījās par maz – 9:13 un pirmais zaudējums sezonā.

Svarīgā spēlē par sesto vietu regulārajā čempionātā „Daugavpils Universitāte” ar lielām pūlēm pieveica „Salaspils Jr”. Salaspils jaunā maiņa cīņu iesāka daudzsološi, ātri iegūstot pat četru punktu pārsvaru (5:1), tomēr uzņemto kursu nenoturēja. Pamazām mājinieki pietuvojās, spēles beigu daļā iekrājot pat visnotaļ solīdu pārsvaru – 13:7. Pirmajā abu komandu duelī Daugavpilij panākums ar 13:4.

Pārējās spēlēs, kā jau to varēja gaidīt, „Hardcore Ultimate” un „Salaspils WT” izcīnīja pārliecinošas uzvaras, neļaujot pretiniekiem gūt vairāk par četriem punktiem.

Jau šo svētdien (17.februārī) Kocēnos tiksies sieviešu komandas, lai aizvadītu čempionāta trešo posmu.

Nākamais – noslēdzošais – posms vīriešu grupā notiks Ogres 1.vidusskolas sporta hallē.

Sīkāki rezultāti

4.posma spēļu video

Čempionāts fotogrāfijās

Komentāri

Video

Vai no D-pils posma arī būs video?

Lietotāja Taurenis attēls

Būs

Video no Daugavpils posma būs uz nākošās nedēļas sākumu.

ceru uz

video!?! ;(

Lietotāja Taurenis attēls

Tehniskas problēmas

Diemžēl video vēl nav pieejami. Pagājušās nedēļas laikā neizdevās atrast iespēju tos no miniDV kasetēm importēt uz datoru. Nepieciešams atrast kameru ar miniDV kasetēm. Ja ir zināms kāds, kurš var šodienas vai rītdenas laikā kameru aizlienēt, tad var cerēt, ka uz 4dienu video būs publicēti. Ja ne, tad ātrāk par nākošo nedēļu nekas netaps. Diemžēl tehniskās iespējas ir tādas, kādas ir.

(video tika filmēti ar daugavpiliešu kameru un uz Rīgu tika atsūtītas tikai kasetes)

Lietotāja GreGsis attēls

Kad būs video? :(

Kad būs video? :(

Lietotāja Taurenis attēls

IR

Video vakar beidzot tika ievietoti youtube.com. Vienu brīdi jau sāka šķist, ka tiem nav lemts nonākt plašākas publikas acīs, bet beigās viss tomēr izdevās.

http://www.youtube.com/playlist?list=PLIZVT6bezuD143lh6K2LMZ6OojIeIq2IG

Lai sekotu līdzi visām frisbija aktualitātēm (arī šai) iesaku sekot LFF twitter kontam @frisbee_LV.

Veiksmīgu skatīšanos!

ok

patīkami dzirdēt, ka problēma tiek risināta un izskaidrota, paldies par to!