Nedēļas nogalē 20 komandas uzsāks cīņu Latvijas frisbija līgas jaunajā sezonā

Nedēļas nogalē Ventspilī un Kocēnos kopumā 20 komandas uzsāks dalību jaunajā Latvijas Frisbija līgas sezonā. Vīriešu divīzijā šogad startē 11 Latvijas vienības, bet sievietēm – septiņas Latvijas un divas ārzemju komandas.

Sestdien vadošās vīriešu un daļa sieviešu komandas spēlēs Ventspilī, bet svētdien atlikušās dāmu komandas un vīriešu otrā grupa spēkosies Kocēnos. Būs pieejamas video tiešraides.

Vīriešu divīzijā 11 komandas sadalītas divās grupās pēc spēka, piecām vienībām esot elitē, bet sešām spēlējot otrajā grupā. Sacensības elitē uzsāks Salaspils „Wild Things 1” un „Wild Things A”, „Ventspils Frisbija klubs” un Rīgas „Hardcore Ultimate” un „Ultimate Decision”.

Savukārt otrajā grupā vīriešiem spēlēs „Valmiera”, Rīgas „Sirocco”, Ogres „NightWatch”, „Daugavpils Universitāte”, Inčukalna „WildCats” un „Valmiera-2”.

Vīriešiem komandas aizvadīs vienu savstarpējā apļa spēli ar savas grupas komandām. Pēc pirmā apļa spēcīgākā otrās grupas komanda automātiski iekļūs elitē, savukārt otrās vietas ieguvēji veiks pārspēli ar vājāko no vadošajām vienībām. Sezonas otrajā pusē komandas aizvadīs vēl vienu spēļu kārtu, noskaidrojot uzvarētājus.

Tikmēr sievietēm šogad startēs „Salaspils 1”, „Salaspils A”, Ogres „Moments” „Valmiera”, Rīgas „Sirocco”, „Ventspils Frisbija klubs”, Inčukalna „WildCats” un divas ārzemju komandas – „Flying Lemons” no Igaunijas un „Drop That Smile” no Lietuvas.

Sieviešu komandas trīs posmu garumā izspēlēs savstarpējā apļa spēlēs, pēc kurām tiks noteikts vietu sadalījums kopvērtējumā.

Pērn Latvijas frisbija līgā vīriešiem uzvaras laurus plūca „Salaspils WT”, bet sievietēm spēcīgākās bija „Salaspils FK”.

Sezonas noslēgumā divu dienu garumā Salaspilī tiks aizvadīts Latvijas frisbija čempionāts telpās, kur tiks noteikti Latvijas telpu frisbija čempioni.

Video tiešraižu grafiks

Sestdien:

  • 11.15 Wild Things 1 – Wild Things A
  • 12.00 Ventspils Frisbija klubs – Hardcore Ultimate
  • 12.45 Salaspils 1 – Drop That Smile
  • 13.30 Salaspils A – Ventspils Frisbija klubs

Svētdien:

  • 12.00 Moments – Sirocco
  • 12.45 Valmiera – Flying Lemons
  • 13.30 Valmiera – Valmiera-2
  • 14.15 Sirocco – Daugavpils Universitāte
  • 15.00 Valmiera – NightWatch