Nedēļas nogalē Ogrē norisināsies Latvijas Jaunatnes čempionāts frisbijā

Šo svētdien, 1. decembrī, Ogres 1. vidusskolas un Ogres novada sporta centra sporta zālēs norisināsies jau otrais Latvijas Jaunatnes frisbija čempionāts jauktajā grupā. Čempionātā piedalīsies rekordliels komandu skaits – 13 izglītības iestāžu komandas.

Čempionātā tiks pārstāvētas skolas no Kurzemes: Ventspils 4. vsk., Ventspils 5. vsk., Ventspils 6. vsk. un Ventspils Tehnikums; Vidzemes: Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Ogres 1. vsk., Ogres Valsts ģimnāzija, Rīgas Teikas vsk., Salaspils 1. vsk. un Valmieras Viestura vsk.; Zemgales: Misas vsk. Nākamajā gadā tiek gaidītas komandas arī no Latgales.

Sacensību pirmajā kārtā komandas ir iedalītas četrās apakšgrupās. Pirmajā dienas spēlē plkst. 8:30 tiksies Ventspils 6. vsk. un Āgenskalna Valsts ģimnāzijas komandas. Spēles par medaļām un vietu sadalījumu sāksies 15:00, bet fināls ir plānots 17:30.

Īpaši var izcelt savstarpējās Ventspils komandu spēles. Vēl pagājušajā nedēļas nogalē šo skolu zēni, spēlējot vienas komandas sastāvā, jaundibinātajā Ventspils skolēnu komandā „P.S.L.”, piedalījās Latvijas Frisbija līgā un izcīnīja pirmo uzvaru. Šonedēļ būs jātiekas, spēlējot pretējās komandās. Kurai no komandām pretinieku iepazīšana būs palīdzējusi vairāk, rādīs spēļu rezultāti.

„Šogad, salīdzinājumā ar pagājušo gadu, nav izteiktas līderu komandas, kas nozīmē, ka kopējais līmenis ir izlīdzinājies, kā arī komandās ir vērojama paaudžu maiņa. Lai arī apvienojušās spēcīgākās zēnu un meiteņu komandas, tas nebūt nenozīmē, ka uzvarētāji būs uzreiz zināmi. Tieši otrādāk – tikai un vienīgi komandas darbs spēs kaldināt medaļas! Tāpēc jebkura spēle solās būt gana neprognozējama un spraigiem momentiem bagāta. Šo aspektu pastiprina fakts, ka vairākās komandās ir vismaz viens spēlētājs, kurš ir bijis Latvijas Jauniešu (U20) izlases dalībnieks,” pārdomās dalās čempionāta direktors Ģirts Betmanis.

Sacensības tiek rīkotas sadarbībā ar Ogres Frisbija klubu, Ogres 1. vidusskolu, SIA „Fazer maiznīca” un AS „Aldaris”.

Nāc un atbalsti savu favorītu! Tiekamies Ogrē.

Spēļu grafiks

Komentāri

Statistika

Kur tad ir pieejama statistika???

Lietotāja outlawzUltimate attēls

Kad būs laiks, tad ielik;su,

Kad būs laiks, tad ielik;su, pagaidām universitāte ir pirmajā vietā!

Lietotāja outlawzUltimate attēls

Kad būs laiks, tad ielik;su,

Kad būs laiks, tad ielik;su, pagaidām universitāte ir pirmajā vietā!

Turaties

P.S.L. džeki turaties,atceramies ka tas tikai sports lūdzu bez asiem vārdiem :D

Labi vecīt! :D Ģirts.. :D

Labi vecīt! :D

Ģirts.. :D

Saudzējam

Un protams saudzējat sevi prēkš latvijas čempi :)

Divas nēdēļas laika lai

Divas nēdēļas laika lai sadziedētu tak ir normāli.