Noskaidroti 69. skolēnu spartakiādes uzvarētāji

Šodien, 19.februārī, Ogrē norisinājās 69.spartakiāde skolēniem frisbijā, kur piedalījās zēnu un meiteņu komandas no dažādu mācību iestādēm Rīgā, Ventspilī, Valmierā un Ogrē. Par čempioniem šogad zēnu grupā kļuva Ventspils 4.vidusskola, bet starp meitenēm labākās izrādījās Valmieras Viestura vidusskolas audzēknes.

Zēnu grupā šogad piedalījās 6 komandas, no kurām labākā izrādījās pagājušā gada sudraba medaļas ieguvēja – Ventspils 4.vidusskola. Sudraba godalgas izcīnīja Latvijas Jaunatnes frisbija čempioni – Ventspils tehnikums. Vietu uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena izcīnīja mājinieki Ogres 1.vidusskolas zēni, kas mazajā finālā pārspēja Ventspils 6.vidusskolu. Papildus savai bronzas medaļai Ogres 1.vidusskola ieguva arī spēles gara balvu.

Meiteņu konkurencē šogad piedalījās 7 komandas. Uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Valmieras Viestura vidusskolas komanda, kas finālā pārspēja Ogres 1.vidusskola. Bronzas godalgas izcīnīja Ventspils 4.vidusskola, kas nozīmē, ka goda pjedestāls tika aizpildīts gluži tāpat kā Latvijas Jaunatnes frisbija čempionātā. Valmierietes šogad tika ne tikai pie zelta, bet arī spēles gara balvas.

Turnīra organizatori saku lielu paldies par atbalstu Latvijas Skolu sporta federācijai, Ogres novada pašvaldībai, Ogres Frisbija klubam un Latvijas Frisbija federācijai.

Komentāri

Ak,šie anonīmie

Ak,šie anonīmie rakstītāji,kuri nedraudzējas arī ar latviešu valodas gramatiku.Skumji...

Kļūda

Mazais fināls bija pret 6. vidusskolu.