Noskaidroti Latvijas Čempioni 2013 jauktajā grupā!

Ar Salaspils FK 1 uzvaru pār Ogres FK ar rezultātu 13:6 noslēdzies 2013. gada Latvijas Čempionāts jauktajā grupā, Valmierā. Trešo vietu ieguva Ultimate Decision 1, kas bronzas spēlē ar rezultātu 13:2 uzveica turnīra mājiniekus, FK Valmiera.

Šogad turnīrs bija pulcējis 8 komandas no 5 Latvijas pilsētām: Rīgas (3 komandas), Salaspils (2 komandas), Ogres, Valmieras un Daugavpils (pa 1 komandai).

Cīņu par uzvarām saspringtāku padarīja fakts, ka finālistes saņem iespēju piedalīties EUCRx-N atlasē Helsinkos, jauktajā grupā. Apbalvošanā, LFF prezidents, Mārtiņš Taurenis vēl vairāk iepriecināja uzvarētājus - Salaspils FK komandas dalības maksu turnīrā apmaksās Latvijas Frisbija federācija.

Čempionāta sākuma fāzē komandas tika sadalītas 2 grupās, kurās tika izspēlētas apļa spēles. Grupu uzvarētājas garantēja vietu 1/2 finālā, 2.-3. vietas izspēlēja 1/4 fināla spēles ar otras grupas attiecīgajām vietām. Grupu zaudētājas svētdien cīņu turpināja par 5.-8. vietu.

Ar 3 uzvarām katrai, vietu pusfinālā sev garantēja UD1 (A grupa) un SFK1 (B grupa) komandas. Čempionāta mājiniece, FK Valmiera A grupā ieņēma 2. vietu, un sestdienas vakarā, 1/4 finālā ar 13:8 uzvarot B grupas 3. vietas ieguvēju UD2, izcīnīja vietu pusfinālā, pērnā gada bronzas ieguvējus nosūtot uz cīņām par 5. vietu. Paralēli, OFK, B grupas 2. vieta ar 13:2 pārliecinoši uzvarēja Daugavpils Universitāti, kas grupas pēdējā spēlē ar 13:9 uzvarēja SFK2.

Svētdien noskaidrojās, ka par 5. vietu cīnīsies DU un SFK2, kuras attiecīgi uzvarēja Mind Power Victory ar 13:2 un UD2 ar 11:10. Nākamajās spēlēs ar pārsteigumu izcēlās OFK. Pusfināla spēlē parādot stabilu sniegumu un sagaidot UD1 kļūdas uzbrukumā, OFK ar rezultātu 13:12 no cīņas par zelta medaļām izslēdza 2012. gada čempionus UD1. Jāpiebilst, ka spēles beigās UD1 bija vadībā ar 12:11, tomēr neprata noturēt uzvaru.

Otrā pusfinālā FKV izmantojot SFK1 kļūdas, spēles pirmās minūtes spēja turēt līdzi, tomēr puslaikam noslēdzoties (4:7), un spēlei atsākoties visai ātri parādījās SFK1 īstais spēks: ātri uzbrukumi, cieša aizsardzība, un FKV vairs neko daudz neiespēja, finālā tiek SFK1 ar uzvaru 13:6.

7.vietu LFČjg 2013 spraigā spēlē izcīnīja UD2, kas ar 12:11 uzveica MPV.

5. vieta aizceļoja uz Daugavpili, pēc tam kad DU spēja atkārtoti uzvarēt SFK2, šoreiz ar rezultātu 13:11.

Bronzas medaļas izcīnīja 2012. gada čempioni UD1, kas mazajā finālā neatstāja nekādas izredzes mājiniekiem no Valmieras, graujoša uzvara ar 13:2.

Spēlē par čempionu titulu, Ogres FK uz katriem 2 Salaspils FK1 punktiem spēja atbildēt tikai ar 1 punktu, kas noveda pie Salaspils komandas uzvaras spēlē un turnīrā ar 13:6. Turnīra pēdējo punktu guva Dainis Teteris #5, pēc Elzas Vulfas piespēles #49.

Par turnīra MVP starp vīriešiem tika atzīts Rihards Apsītis #7, no Ultimate Decision 2, un Lāsma Kublicka #8 no Salaspils FK1.

Spēles Gara balvu ieguva Ultimate Decision 1.

Sīkāks rezultātu izklāsts atrodams šeit.

Čempionāta foto materiāli būs pieejami šeit, tiklīdz tiks apkopotas bildes.

 

Uz tikšanos nākamajos turnīros,

Kārlis Kozulāns

LFČjg 2013

sacensību direktors

Komentāri

Lietotāja GreGsis attēls

Kad būs bildes?

Kad būs bildes?

Lietotāja Kārlis attēls

dažas jau ir

http://www.frisbee.lv/foto

arī tekstā ir links uz bildēm ;)

sacensību direktor!

sveiki!
Neizprotams, kur tad ir saskatāms lielais pārsteigums OFK uzvarā pār UD1! Uzvarēja stiprākā komanda, nekādu pārsteigumu!