Orlovskis iegūst otro vietu Eiropas izlaušanās balvā

Latvijas jaunais frisbija talants Arvīds Žanis Orlovskis atzīts par otrās vietas ieguvēju Eiropas izlaušanās balvā, ziņo „Ultiwolrd”. Spilgtākie vasaras notikumi Salaspils spēlētājam bija dalība prestižajā „Windmill” turnīrā, Pasaules U-20 čempionātā un Eiropas klubu čempionātā.

„Negaidīju šādu apbalvojumu,” uzzinot par savu panākumu, pauda Orlovskis. „Redzēt sevi sarakstā blakus labākajiem Eiropas spēlētajiem liekas nedaudz nereāli,” viņš turpināja. Tāpat Orlovskis norādīja, ka šī viņam būs papildus motivācija strādāt vēl smagāk, lai sasniegtu vēl augstākas virsotnes.

Pirmo nopietno iznācienu uz Eiropas skatuves Orlovskis vasaras sākumā veica Amsterdamā notiekošajā „Windmill” turnīrā, kur „Salaspils FK” komanda negaidīti ierindojās otrajā vietā. „Salaspils iznīcināja ikvienu, kas stājās ceļā līdz finālam, un Orlovskis bija panākumu atslēga,” ziņo portāls.

Spilgts sniegums no Latvijas spēlētāja puses bija manāms arī pasaules U-20 čempionātā Kanādā, kur Orlovskis pievienojās Beļģijas izlasei. Latvieša pievienošanās beļģiem tika vērtēta pretrunīgi, tomēr par spīti tam viņš spēja Beļģijas izlasei palīdzēt sasniegt pusfinālu, esot komandas galvenais dzinējspēks un trešais rezultatīvākais spēlētājs čempionātā.

Eiropas klubu čempionātā Orlovska pārstāvētā Salaspils „Wild Things” palika nepārpēti tā dēvētajā nāves grupā. Turpinājumā komanda apstājās ceturtdaļfinālā, vēlāk izcīnot sesto vietu.

Latvietis Eiropas izlaušanās balvā piekāpās vienīgi beļģim Rafaelam Jonkeram.

Tikmēr par Eiropas labāko spēlētāju tika atzīts vācietis Holgers Bottenmillers, kas apsteidza britu Džastinu Foordu. Dāmām labākā šogad bija krieviete Olga Podolskaja, otrajā vietā esot Annikai Prīnai no Vācijas.

Labākie uzbrukuma spēlētāji bija itālis Simone Gasperīni un Aleksandra Pustovaja no Krievijas, apsteidzot vācieti Niko Milleru un Alīnu Mondio no Francijas.

Tikmēr aizsardzības līderi bija briti Vils Rauledžs un Meija Mileka. Otrajā vietā palika itāļi Luka Tognetti un Anna Česki.

Izlaušanās balvu sievietēm ieguva Melīna Košnicki no Vācijas, savukārt otrā bija Kellija Veisa no Lielbritānijas.

Komentāri

Malacis, tā turpini! Bija

Malacis, tā turpini!

Bija šaubu mirklis, labi ka noticēji un turpināji attīstīties!

Tu esi LV Frisbee "Unicorn"!!!