Otrais posms Latvijas čempionātā disku golfā kopā ar kaimiņvalstu lietpratējiem

Šī gada 11. – 12.maijā Latvijā pirmajā pastāvīgajā disku golfa laukumā Laumu dabas parkā, Īves pagastā, Talsu novadā norisināsies otrais Latvijas čempionāta posms disku golfā. Tas tiks aizvadīts paralēli ar starptautisko disku golfa turnīru „Baltic Sea Tour 2013”, uz kuru ieradīsies pieredzējuši spēlētāji arī no tuvējām kaimiņvalstīm.

Čempionāta otrais posms un „Baltic Sea Tour” turnīrs

Latvijas disku golfa čempionāta otrais posms Laumu dabas parkā (11.05.-12.05.) tiks aizvadīts paralēli ar ikgadējām starptautiskajām disku golfa sacensībām „Baltic Sea Tour 2013”. Šis turnīrs aizsākās 2009.gadā, un to organizē disku golfa entuziasti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, lai veicinātu disku golfa attīstību Baltijas valstīs. Šogad „Baltic Sea Tour” turnīrs norisinās 7. posmu garumā, no kuriem otrais posms tiks aizvadīts tieši „Laumās”. Piedaloties šajās starptautiskajās sacensībās, Latvijas spēlētāji cīnās arī par Latvijas disku golfa čempionāta punktiem.

Šajās sacensībās piedalīsies spēlētāji ne tikai no Latvijas, bet arī no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Somijas. Ikvienam disku golfa entuziastam šī būs lieliska iespēja iepazīties ar šī sporta veida lietpratējiem arī no ārvalstīm, mācīties no viņiem un nekautrēties arī palūgt kādu pamācību un padomu. Piebildīsim, ka ārvalstu spēlētāji Latvijas čempionāta punktus nesaņem.

Pirmā posma rezultāti

Aprīļa vidū Laumu dabas parkā 30 spēlētāju pulkā tika godam aizvadīts pirmais Latvijas čempionāta posms disku golfā. Septiņu dāmu konkurencē uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa desmitgadīgā talseniece Anna Riekstiņa, savukārt 23 kungu konkurencē spēcīgākais izrādījās Ilvars Krišmanis no Valdemārpils. Par īpašu izturību jāgodina arī sacensību jaunākās dalībnieces, septiņgadīgās talsinieces Sabīnes Šulces (7 gadi) sniegums, kura drosmīgi pievarēja visus trīs sacensību apļus un izdarīja kopumā 547 metienus!

Plašāku informāciju par čempionātu disku golfā un pieteikšanās iespējā, kā arī informāciju par disku golfa spēles principu un noteikumiem meklējiet interneta vietn www.diskgolfs.info. Savukārt informāciju par „Baltic Sea Tour” starptautiskā disku golfa turnīra norisi un tā aizvadītajām sezonām iespējams aplūkot BST oficiālajā interneta vietnē www.BalticSeaTour.eu. Disku golfa čempionāta organizēšanā pateicamies par sadarbību Latvijas Frisbija federācijai.

Papildus informācija: