Par 24.novembra Latvijas Frisbija līgas spēļu norisi

Latvijas Frisbija federācija izsaka dziļu līdzjūtību Zolitūdē sagruvušā lielveikala „Maxima” traģēdijā bojā gājušo tuviniekiem, kā arī vēl izturību ievainotajiem. No šādas nelaimes nav pasargāts neviens.

24.novembrī paredzētais Latvijas Frisbija līgas posms notiks, ievērojot piemiņas brīdi. Komandas, kuras nevēlēsies šajā dienā aizvadīt spēles, tiek lūgtas sazināties ar sacensību direktoru Mārtiņu Taureni.

Aicinu visas komandas šo spēļu dienu neatcelt. Tieši kopā esot mēs varam izrādīt vienotu atbalstu un dziļu cieņu traģēdijā iesaistītajiem. Aicinu spēlētājus šajā dienā pie spēļu formām piestiprināt sēru lentītes; komandas aicinu pēc-spēles apli uzsākt ar klusuma brīdi, pozitīvas domas veltot tiem, kam tās šobrīd visvairāk nepieciešamas.

Ja spēļu grafikā netiks veiktas korekcijas, tad piemiņas brīdis paredzēts plkst. 13:00 – laikā, kad spēļu norises vietā būs ieradusies lielākā daļa komandu. Informācija par galīgo 24.novembra spēļu norisi tiks izziņota komandu pārstāvjiem 23.novembrī līdz plkst. 15:00.

Latvijas Frisbija federācijas vārdā
prezidents
Mārtiņš Taurenis

Komentāri

Lietotāja Dainis Jakovels attēls

Piedalīties/nepiedalīties posmā ir komandas brīvprātīgs lēmums

Piedalīties vai nepiedalīties posmā ir komandu brīvprātīgs lēmums - respektēsim to, lai kāds arī tas būtu. Skaidrs, ka katrs šai traģēdijai tiek pāri savā veidā. Nav te strikti pareizās un nepareizās rīcības. Sēru nokrāsa tagad būs pāri visam, manuprāt, ne tikai šīs 3 oficiālās sēru dienas. Skaidrs, ka posmam būs drūma nokrāsa.

Manuprāt, svarīgākais mums kā sabiedrībai un katram kā indivīdam 1) mācīties no šīs traģēdijas, lai līdzīgi gadījumi turpmāk nenotiktu, 2) censties reāli palīdzēt traģēdijā cietušajiem, ne tikai izsakot līdzjūtību kaut kur i-netā.

Aicinu šeit neizvērst nevajadzīgas diskusijas, īpaši dzēlīgus, apvainojošus komentārus. Domāju, ka tas pašreiz ir nevietā. Piedomājam pie savas rīcības!

Labdien! Ar šo paziņojam, kā

Labdien!

Ar šo paziņojam, kā mēs, MINDPV vīriešu komanda, vienprātīgi pieņēmuši lēmumu NEpiedalīties Latvijas Frisbija Līgas 1.posmā 2013.gada 24.novembrī.

Mēs sērojam kopā un jūtam līdzi visiem kuru ir skārusi šī gada 21.novembra Zolitūdes traģēdija.

Tāpēc uzskatam par nepieņemamu soli, mūsu piedalīšanos jebkāda veida izklaides pasākumos, tajā skaitā sporta sacensībās, pie kuram ir pieskaitāma arī spēlēšana Latvijas Frisbija Līgas 1.posmā 2013.gada 24.novembrī.

Ar cieņu,
MINDPV vīriešu komanda.

SACENSIBU ATCELšANA

ES DOMAJU KA TAURENITIS DANCOS SAVAS MATES BERES...

Žēl par tādiem cilvēkiem...

Kurš, atvainojos par izteicienu, IDIOTS ir gana stulbs, lai izteiktu tāda tipa komentāru?

Visā Latvijā ir 3 dienu

Visā Latvijā ir 3 dienu sēras!
Visi pasākumi tiek atcelti, kāds tur vēl frīsbijs.
Tā vienkārši ir dziļa necieņa!!!

hmm

un ko darīja visi tie, kas blakus zālēs sacentās? futbols u.c.?

Neko neatcelt.

Basketbols norisinās VEF Rīga spēlē.
Frisbija sacensībām jānotiek, jo galvenā balva tak ir spirita balva! Klusuma brīdī varam pieminēt visus bojā gājušos.
Sports ir sports, emocijas būs un mums visiem ļaus kaut uz mirkli aizmirst šo traģēdiju..

Personīgi liekas, ka

Personīgi liekas, ka adrenalīns, bļaustīšanās uz laukuma, dažu cilvēku agresija un uzvaras svinēšana nav gluži vienota atbalsta izrādīšana.

Ejam uz to, lai frsbiju uztver kā citus sporta veidus, tajā pat laikā paši tā nerīkojamies.

Lietotāja Taurenis attēls

Rīcība ir atkarīga no cilvēka

Viss Jūsu nosauktais nav obligāta spēles sastāvdaļa, bet atkarīgs no cilvēka paša. Ja cilvēka apzinās apstākļus (un es domāju, ka tos ikviens labi apzinās), tad spēj arī adekvāti uzvesties. Šobrīd manā rīcībā esošā informācija rāda, ka gan florbola, gan basketbola sacensības tiks aizvadītas līdzīgi, kā ir plānots aizvadīt frisbija līgas sacensības - pieklusinātā gaisotnē, ar piemiņas brīdi un sēru lentītēm pie formas tērpiem. Spēles atcēlusi hokeja federācija.

http://sportacentrs.com/basketbols/damas/22112013-basketbola_speles_23_25_novembri_saksies_

http://sportacentrs.com/florbols/22112013-florbola_spelu_laika_godinas_tragiski_boj

http://www.lhf.lv/22112013-izludina_seras_parceltas_speles_hokeja_vi

Tas ir sports. Naivi domāt,

Tas ir sports. Naivi domāt, ka visi būs klusi, mierīgi un nepriecāsies par gūtajām uzvarām.
Kāda jēga no posma, ja visas tajā gūtās emocijas jāapslāpē?

Piekritu

Piekritu, ka tomer vajadzetu atcelt sho posmu.