Par Eiropas čempioniem sesto gadu pēc kārtas kļūst Londonas „Clapham”

Nedēļas nogalē no 29. septembra līdz 1. oktobrim Itālijas pilsētā Venēcijā norisinājās Eiropas frisbija klubu čempionāts, kurā sesto gadu pēc kārtas triumfēja Londonas „Clapham”. Lai gan „Salaspils WT” bija izcīnījuši ceļazīmi uz čempionātu, latvieši tajā netika pārstāvēti.

Londonas vienība finālā pārspēja Vācijas vadošo klubu „Bad Skid” ar 15:11. Jau otro gadu pēc kārtas briti palika nepārspēti, kas nozīmē, ka pēdējo zaudējumu Eiropas klubu čempionātā „Clapham” 2015. gadā piedzīvojusi pret „Salaspils WT”. Trešo vietu šogad ieguva Bernes „Flying Angels”, kas ar 15:12 apspēlēja Boloņas „CUSB La Fotta”.  Spēles garu ieguva Vīnes „FWD”.

Sievietēm labākās šogad bija Somijas „Atletico”, kas pārspēja Lielbritānijas vienību „Iceni” (15:12). Trešo vietu ieguva Francijas „YAKA”, ar 13:8 pieveicot Boloņas „CUSB Shout”. Spēles gara balva tika Vīnes „Mantis” komandai.

Jauktajā grupā pie titula tika Nīderlandes „Grut”, finālā ar 15:12 uzvarot Vācijas „Colorado”. Pie medaļām izdevās tikt arī britu „ReadingX”.  Spēles gara balvu ieguva „Left Overs” no Čehijas.

Jau iepriekš tika vēstīts, ka „Salaspils WT”, izcīnot ceturto vietu Ziemeļu reģiona atlases turnīrā, ieguva ceļazīmi uz finālsacensībām. Tomēr neilgi pēc tam komanda nolēma atsaukt savu dalību.