Piektdien divas Latvijas vienības uzsāks cīņu Eiropas klubu čempionātā

Piektdien un nedēļas nogalē Polijas pilsētā Vroclavā ar divu Latvijas komandu dalību risināsies ikgadējais Eiropas klubu frisbija čempionāts. Vīriešu grupā par titulu cīnīsies „Salaspils WT”, bet jauktajā divīzijā debitēs Rīgas „Sirocco”.

„Salaspils WT” būs viena no 24 vīriešu komandām, kas iedalītas sešās grupās. Ar devīto numuru izsētie salaspilieši spēlēs par nāves grupu dēvētājā E apakšgrupā kopā ar Prāgas „Fuj”, Minhenes „M.U.C.” un Bāzeles „Freespeed”.

Lai kvalificētos astotdaļfinālam komandām jāiekļūst divu spēcīgāko grupas vienību vidū. Uz vietu labāko sešpadsmitniekā pretendē arī četras no sešām trešās vietas ieguvējām.

Tikmēr jauktajā grupā ducis komandu sadalītas divās grupās. Rīgas vienība spēlēs pret Vācijas „Maultashen” un „Colorado”, Īijas „Rebal Ultimate”, „Disc’over Lisboa” un „Left Overs”.

Spēles sāksies piektdien, bet jaunie čempioni tiks kronēti svētdien.

„Salaspils WT” pirms trim gadiem tieši Vroclavā tika pie Eiropas bronzas, izcīnot pirmo medaļu šādas raudzes sacensībās Latvija vēsturē. Pērn Salaspils komanda izcīnīja ceļazīmi, bet to neizmantoja, bet pirms diviem gadiem viņi bija astotie stiprākie Eiropā.

Augustā Tallinā notika Ziemeļu reģiona atlases turnīrs, kurā „Salaspils WT” dominēja starp vīriešiem, bet „Sirocco” bija otrie labākie jauktajā grupā, piekāpjoties vienīgi Zviedrijas „SeE6”.