Rezultāti 2017/2018

Sieviešu divīzija - Elite
V Komanda U-Z +/- %
1. Salaspils FK 8-0 +46 100
2. Drop That Smile (LT) 5-3 +1 63
3. Lynx (EST) 5-3 +3 63
4. Valmiera 1-7 -24 13
5. Moments 1-7 -26 13
Sieviešu divīzija - B
V Komanda U-Z +/- %
1. Ventspils Frisbija klubs 7-1 +42 88
2. Sirocco 5-3 +23 63
3. Flying Lemons (EST) 5-3 +1 63
4. Salaspils Jr 3-5 +17 38
5. Inčukalns 0-8 -83 0
Vīriešu divīzija - Elite
V Komanda U-Z +/- %
1. Salaspils WT 8-0 +39 100
2. Hardcore Ultimate 6-2 +21 75
3. Ventspils Frisbija klubs 4-4 +2 50
4. Ultimate Decision 2-6 -32 25
5. Salaspils Jr 0-4 -21 0
Vīriešu divīzija - B
V Komanda U-Z +/- %
1. Valmiera 4-0 +27 100
2. Ogre NightWatch 6-2 +21 75
3. Sirocco 3-5 -8 38
4. Daugavpils Universitāte 3-5 -15 38
5. Inčukalns - Valmiera 2 0-8 -43 0

Spēlētāju statistika

Spēļu rezultāti

!Uzspiežot uz spēles rezultāta iespējams apskatīties protokolu. Lai redzētu protokolu bez drukas kļūdām, to nepieciešams "lejuplādēt"!

11.02.2018, Ogres 1.vsk zāle

Sievietes

Flying Lemons (EST) 0-13 Ventspils Frisbija klubs
Flying Lemons (EST) 0-13 Sirocco
Flying Lemons (EST) 0-13 Salaspils Jr
Salaspils Jr 13-0 Inčukalns
Ventspils Frisbija klubs 12-9 Sirocco
Ventspils Frisbija klubs 13-5 Inčukalns
Salaspils Jr 11-12 Sirocco

10.02.2018, Lielvārdes novada sporta centrs, Lielvārde

Vīrieši

Sirocco 9-13 Ogre NightWatch
Daugavpils Universitāte 13-12 Inčukalns - Valmiera 2
Valmiera 13-8 Daugavpils Universitāte
Ogre NightWatch 13-9 Inčukalns - Valmiera 2
Sirocco 12-13 Daugavpils Universitāte
Ventspils Frisbija klubs 13-9 Salaspils Jr
Valmiera 13-7 Sirocco
Ultimate Decision 13-11 Salaspils Jr
Valmiera 13-6 Ogre NightWatch
Hardcore Ultimate 13-8 Ventspils Frisbija klubs
Salaspils WT 13-5 Ultimate Decision
Hardcore Ultimate 13-8 Salaspils Jr
Ultimate Decision 7-13 Ventspils Frisbija klubs
Salaspils WT 13-10 Hardcore Ultimate

04.02.2018, Kocēnu Sporta nams, Kocēni

Sievietes

Drop That Smile (LT) 13-12 Moments
Salaspils FK 13-7 Valmiera
Lynx (EST) 13-8 Moments
Drop That Smile (LT) 13-8 Valmiera
Lynx (EST) 9-13 Salaspils FK
Moments 13-8 Valmiera
Lynx (EST) 6-13 Drop That Smile (LT)

21.01.2018, Kocēnu Sporta nams, Kocēni

Vīrieši

Hardcore Ultimate 13-7 Ultimate Decision
Ogre NightWatch 10-12 Salaspils Jr
Sirocco 12-9 Daugavpils Universitāte
Salaspils WT 13-7 Hardcore Ultimate
Ventspils Frisbija klubs 13-11 Valmiera
Daugavpils Universitāte 13-6 Inčukalns / Valmiera 2
Ultimate Decision 13-5 Ogre NightWatch
Valmiera 10-11 Salaspils Jr
Salaspils WT 13-8 Ventspils Frisbija klubs
Hardcore Ultimate 13-6 Ultimate Decision
Sirocco 13-8 Inčukalns / Valmiera 2
Ogre NightWatch 13-7 Daugavpils Universitāte
Salaspils WT 13-3 Salaspils Jr
Valmiera 13-4 Inčukalns - Valmiera 2

14.01.2018, Spuņciema sporta halle, Spuņciems

Sievietes

Salaspils FK 13-7 Moments
Salaspils Jr 11-13 Sirocco
Flying lemons (EST) 13-7 Ventspils Frisbija klubs
Drop That Smile (LT) 13-11 Valmiera
Lynx (EST) 13-8 Moments
Ventspils Frisbija klubs 13-2 Inčukalns
Valmiera 13-9 Ventspils Frisbija klubs
Moments 13-10 Flying Lemons (EST)
Salaspils FK 13-8 Drop That Smile (LT)
Lynx (EST) 13-6 Valmiera
Sirocco 13-3 Inčukalns
Salaspils FK 13-6 Moments
Ventspils Frisbija klubs 13-6 Salaspils Jr
Flying Lemons (EST) 13-4 Inčukalns

10.12.2017, Lielvārdes novada sporta centrs, Lielvārde

Sievietes

Salaspils Jr 13-2 Inčukalns
Salaspils FK 11-8 Valmiera
Drop That Smile (LT) 13-12 Moments
Salaspils Jr 11-13 Ventspils Frisbija klubs
Lynx (EST) 4-13 Salaspils FK
Moments 7-13 Valmiera
Flying Lemons (EST) 13-2 Inčukalns
Ventspils Frisbija klubs 13-9 Sirocco
Drop That Smile (LT) 7-13 Salaspils FK
Lynx (EST) 13-11 Valmiera
Flying Lemons (EST) 13-5 Salaspils Jr
Sirocco 13-3 Inčukalns
Lynx (EST) 13-9 Drop That Smile (LT)
Flying Lemons (EST) 13-7 Sirocco

09.12.2017, Ogres 1.vidusskola, Ogre

Vīrieši

Valmiera 10-12 Hardcore Ultimate
Salaspils WT 13-9 Ultimate Decision
Hardcore Ultimate 10-8 Ventspils Frisbija klubs
Valmiera 11-13 Salaspils WT
Sirocco 8-13 Ogre NightWatch
Salaspils WT 13-9 Ventspils Frisbija klubs
Valmiera 10-13 Ultimate Decision
Salaspils Jr 13-3 Inčukalns - Valmiera 2
Ogre NightWatch 13-7 Daugavpils Universitāte
Ultimate Decision 8-13 Ventspils Frisbija klubs
Sirocco 11-13 Salaspils Jr
Ogre NightWatch 13-8 Inčukalns - Valmiera 2
Daugavpils Universitāte 9-13 Salaspils Jr
Sirocco 13-11 Inčukalns - Valmiera 2