Rīgas Tehniskā universitāte atgūst čempionu troni; LSPA meitenes pirmo reizi iegūst zeltu

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) stadionā, par Latvijas Universiādes čempioniem kļuva Rīgas Tehniskā Universitāte (RTU), kas finālā pārliecinoši pārspēja LSPA (12:2). Trešo vietu ieguva Rīgas Stradiņu universiāde. Sieviešu divīzijā par čempionēm kļuva LSPA, otrā vieta RTU, bet bronzu ieguva Latvijas Universitāte (LU).

Spēles garu vīriešu divīzijā ieguva ceturtās vietas ieguveji Daugavpils Universitāte, bet sievietēm RTU komanda. Par vērtīgākajiem spēlētājiem tika atzīts RTU līderis Igors Minovs un LU spēletaja Kristīne Dūdiņa.

Vīriešu divīzijā komandas aizvadīja savstarpējā apļa spelēs, kurās tika noskaidrotas divas līderes, kas dienas noslēgumā cīnījās par čempionu titulu, bet trešo un ceturto vietu ieguvējas sacentās par goda pjedestāla zemāko pakāpienu.

Sieviešu konkurencē visas komandas aizvadīja divas savstarpējā apļa spēles. Lai noskaidrotu uzvarētāju, tika ņemtas vērā otrā apļa, pēc kurām tika noteikts vietu sadalījums.

Kopš 2011.gada RTU vīriešu komanda uzvarējusi visas Universiādes izņemot pērn, kad viņus pārspēja LU, bet jau šogad RTU atguva savu čempionu troni. Sieviešu divīzijā LSPA šogad kļuva par čempionēm pirmo reizi Latvijas frisbija universiādes vēsturē.

Komentāri

Statistika

Būs pieejama kāda statistika no spēlēm? Spiritu rezultāti?

Spirits

Liekas, ka spirita balvu sievietēm ieguva RTU. :)

Spēles gara balva

Taisnība, kļūda izlabota, paldies.