LTFČjg

Salaspils FK triumfē Latvijas Telpu frisbija čempionātā jauktajā grupā

25.-26.novembrim Ogres novada sporta centra hallē 8 komandu konkurencē par Latvijas čempionāta uzvarētājiem atkārtoti kļuva Salaspils FK komanda. Par turnīra vērtīgākajiem spēlētājiem kļuva – Santa Siņica (Saku) un Arvīds Žanis Kārkliņš (Salaspils FK).

Par lielu pārsteigumu turnīrā pēc 5 gadu pārtraukuma atgriezās komanda no Daugavpils, kura spēlē par 7.vietu piekāpās komandai Hyper Flick. Par lielu pārsteigumu ceturtdaļfinālu spēlēs ar 12:9 Ogres frisbija kluba komanda ar jaunākajiem spēlētājiem sastāvā spēja uzvarēt pieredzējušo Ventspils FK sastāvu, tādējādi izslēdzot viņus cīņās par medaļām. Ventspils FK spēlē par 5.vietu uzvarēja Salaspils FK otro kluba komandu. Par lielu turnīra pārsteigumu kļuva Ogres komanda, kas ar labu spēli pusfinālā piekāpās Salaspils FK komandai un cīnījās par turnīra bronzas medaļām ar Saku komandu. Izcīnītā 4.vieta Ogres frisbija klubam ir augstākais rezultāts šajā čempionātā. Par turnīra uzvarētājiem kļuva Salaspils FK finālā pārspējot Tartu Ultimate komandu.

Turnīrā abas Igauņu komandas bija atvedušas spēcīgākos savus sastāvus, tādējādi gatavojoties Eiropas klubu frisbija čempionātam, kas no 2.-4.februārim norisināsies Dānijā.