„Salaspils FK” vai „Lynx” - svētdien tiks noskaidrotas LFL uzvarētājas

Jau šo svētdien Kocēnos tiks aizvadīts Latvijas Frisbija līgas 2017./18. gada sezonas pēdējais posmus, kurā tiks noskaidrotas jaunās uzvarētājas. Par čempionu titulu turpina sacensties nepārspētās „Salaspils FK” un Tallinas komanda „Lynx”, kuru kontā ir viena neveiksme. Būs tiešraides.

Sezonas kopvērtējumā pirmajā vietā atrodas „Salaspils FK” ar sešiem panākumiem sešās spēlēs. Otrajā vietā ar četrām uzvarām piecos mačos ir „Lynx”. Abām komandām pēdējā posmā paredzēta savstarpējā spēle, kurā visticamāk izšķirsies, kura komanda kļūs par sezonas uzvarētājām. Jāatzīmē, ka pirmajā komandu duelī salaspilietes bija pārāka ar 13:4, kas ievērojami samazina Igaunijas vienības izredzes iegūt titulu.

Tikmēr uz augstu vietu pretendē arī Lietuvas „Drop That Smile” un „Valmiera”. Savukārt Ogres „Moments” centīsies tikt pie pirmā panākuma šosezon.

Četras no izšķirošā posma spēlēm tiks translētas tiešraidē mūsu Youtube kanālā un Facebook lapā.

Latvijas frisbija līgā šogad startē 10 sieviešu komandas, kas pēc spēka sadalītas elites un B divīzijās. Elites komandas spēles aizvadīs svētdien, savukārt B grupas komandas sadalīs sesto līdz desmito vietu nedēļu vēlāk Ogrē.

Tiešraižu grafiks:

  • 12:00 Drop That Smile - Valmiera
  • 12:45 Salaspils FK - Lynx
  • 13:30 Valmiera - Moments
  • 14:15 Drop that smile - Lynx

Komentāri

Kur ir jaunā paaudze?

Kur ir jaunā paaudze?

Statistika

Sveiki, kad būs pieejama spēlētāju statistika?