Salaspils frisbija komandas teicami iesāk jauno sezonu

Jauno telpu sezonu svētdien pārbaudes turnīrā „Rīgas Rudens Tryout” Ogrē pārliecinoši iesāka Salaspils frisbija kluba komandas, vīriešu divīzijā iegūstot pirmās divas vietas un triumfējot dāmu konkurencē. Salaspils komandas bija labākās arī pēc spēles gara rādītājiem.

Vīriešiem pirmo trijnieku sadalīja apakšgrupu uzvarētāji Salaspils „Wild Things A”, Salaspils „Wild Things 1” un „Ventspils Frisbija klubs”. Tieši Salaspils komandu duelī tika izšķirti pārbaudes turnīra uzvarētāji, kur saspringtā cīņa ar minimālu pārsvaru uzvaru izcīnīja „Wild Things A” (10:9).

Ceturto vietu sacensībās ieguva Rīgas „Hardcore Ultimate”, kas ar 11:5 sakāva Ogres „NightWatch” un ar 11:3 uzvarēja „Valmieru”. Piektie palika valmierieši, kas ar 7:6 tika galā ar mājiniekiem.

Turnīrā septītie palika Rīgas „Ultimate Decision”, kas ar 10:9 pieveica citu Rīgas komandu – „Sirocco”. Savukārt vērtīgu pieredzi guva bez uzvarām palikusī Inčukalna „Wildcats”.

Tikmēr pēc spēles gara rezultātiem labākie bija „Wild Things 1” spēlētāji, apsteidzot tieši „Wild Things A”. Trešie palika „Sirocco”.

Sieviešu divīzijā pārliecinoši nepārspētas palika „Salaspils FK” spēlētājas. Otrajā vietā palika mājinieces „Moments”, kas uzvarēja atlikušajās trīs spēlēs, bet trešās palika Rīgas „Sirocco” spēlētājas. Vienīgo panākuma ceturtajā vietā esošās ventspilnieces guva pret „Wildcats”, atstājot Inčukalna spēlētājas piektajā vietā.

Vislabāko spēles garu uzrādīja salaspilietes, otrais bija „Ventspils Frisbija klubs”, bet trešās – „Moments”.

Sacensībās startēja deviņas vīriešu un piecas sieviešu komandas.

Jau pēc trim nedēļām Ogrē un Lielvārdē notiks starptautiskais turnīrs „Rīgas Rudens”, kurā dalību ņems lielākā daļa pārbaudes turnīra dalībnieces.