Salaspils frisbijisti noslēdz Eiropas labāko sešinieku; «Sirocco» paliek divpadsmitie

Latvijas čempionvienība „Salaspils WT” svētdien Vroclavā izcīnīja augsto sesto vietu Eiropas frisbija klubu čempionātā, kamēr par čempioniem septīto gadu pēc kārtas kļuva Londonas „Clapham”. Tikmēr jauktajā grupā 12. vietu savā debijas čempionātā ieņēma Rīgas „Sirocco”.

„Salaspils WT” savā ceturtdaļfinālā pēc neveiksmīgā pirmā puslaika (1:8) ar 7:15 piekāpās turnīra otrās vietas ieguvējiem Boloņas „CUSB La Fotta”.

Atlikušajās spēlēs Latvijas čempioni pārspēja Parīzes „Iznogood” (15:10) un piekāpās Mančestras „Chevron Action Flash” (11:15), ieņemot sesto vietu Eiropas čempionātā.

Turnīra astotdaļfinālā salaspilieši ar 15:14 pārspēja Šveices „Crazy Dogs”, savukārt grupu turnīrā tika izcīnītas trīs saspringtas uzvaras pret Bāzeles „Freespeed” (15:13), Minhenes „M.U.C.” (15:14) un Prāgas „FUJ” (15:14).

„Salaspils WT” sestā vieta bija otrs augstākais sasniegums Latvijas komandām, atpaliekot vienīgo no pašu pirms trim gadiem izcīnītās bronzas.

Par čempioniem septīto gadu pēc kārtas kļuva Londonas „Clapham”, kas finālā ar 14:11 pieveica Salaspils pāri darītājus „CUSB La Fotta”. Savukārt trešie palika Briseles „Mooncatchers”.

Jauktajā divīzijā pirmo reizi startēja „Sirocco” komanda, kas ieņēma 12. vietu.

Turnīru rīdzinieki iesāka ar 15:14 uzvaru pār spēcīgajiem Īrijas „Rebel Ultimate”, kam sekoja četras neveiksmes – pret Vācijas „Maultaschen” (13:15) un „Colorado” (11:15), Portugāles „Dicc’over Lisboa” (15:12) un Čehijas „Left Overs” (11:15). Arī izslēgšanas turnīrā tika piedzīvoti zaudējumi vācu „Die 7 Todsunden” (7:15) un Šveices „Wizards” (15:13).

Par čempioniem jauktajā grupā kļuva „SeE6” no Zviedrija, finālā ar 15:10 pieveicot vācu „Hassliche Erdferkel”. Bronzu ieguva „Sirocco” pieveiktā „Rebal Ultimate”.

Dāmu konkurencē uzvarēja Boloņas „CUSB Shout”, kas finālā pieveica Lielbritānijas „Iceni”, kamēr bronza tika mājinieku „Troubles”.

Čempionātā ik gadu startē 24 spēcīgākās vīriešu un 12 sieviešu un jauktās komandas.

Komentāri

Malači!!! otrais labākais

Malači!!!

otrais labākais sasniegums lv vēsturē!!!

Prieks, ka vienīgie turpināt pārstāvēt LV Eiropas mērogā.

Tā turpināt!!!