„Salaspils Jr” iekļūst elitē; „Salaspils WT” turpina dominēt

„Salaspils Jr” komanda svētdien Kocēnos ar 11:10 pārspēja „Valmieru”, iekļūstot starp piecām labākajām Latvijas frisbija līgas komandām. Tikmēr savas līdera pozīcijas nostiprināja „Salaspils WT”.

„Salaspils Jr” un „Valmieras” mačs iesākās sīvi, divu punktu pārsvaru gūstot „Valmieras” komandai, kas aizstāvēja savu vietu elitē. Mača izskaņā ar 9:10 vadībā bija valmierieši, tomēr divi punkti pēc kārtas „Salaspils Jr” ļāva iekļūt labāko pieciniekā un nosūtīt „Valmieru” uz B grupu.

Otrajā pārspēlē savu pozīciju pārliecinoši nosargāja Rīgas „Ultimate Decison”, kas ar 13:5 sagrāva Ogres „NightWatch”.

Salaspiliešu uzvara bija kopumā trešā reize, kad kādai no vienībām izdevies ielauzties elitē. Pirmo reizi tas tika paveikts 2015. gadā, kad tieši „Salaspils Jr” ar 13:9 uzvarēja „SoulFly UD”, bet pērn „Valmiera” ar 13:11 tika galā ar „Ultimate Decision”.

Tikmēr „Salaspils WT” savai uzvaru bagāžai pievienoja vēl trīs panākumus, nostabilizējot līdera pozīcijas. Pirmā apļa noslēgumā ar 13:7 pārspēti Rīgas „Hardcore Ultimate”, bet otrā apļa ievadā ar 13:8 uzvarēts Ventspils frisbija klubs. Dienas izskaņā „Salaspils WT” pārspēja tikko elitē iekļuvušos kluba biedrus „Salaspils Jr” (13:3).

Divus panākumus guva „Hardcore Ultimate”, ar 13:7 un 13:6 uzvarot „Ultimate Decision”. Tikmēr Ventspils Frisbija klubs mača izskaņā nodrošināja uzvaru pār „Valmieru” (13:11).

Latvijas frisbija līgā šogad startē 10 komandas, kas sadalītas elites un B apakšgrupās. Piecas vadošās komandas sacenšas elitē, bet atlikušās komandas B grupā sadala sesto līdz desmito vietu.

Latvijas frisbija līgas vīriešu divīzijas uzvarētājus noskaidrosim jau 10. februārī.

Komentāri

WOW!!!

Valmiera un UD s...s!!!

Laiks pārmaiņām!!!

P.S. Frisbijā kopumā - stagnācija un regress!!! Kur konkurence!!