Salaspils kļūst par Latvijas čempioniem piekto gadu pēc kārtas

Salaspils Frisbija kluba komanda „Salaspils Mix” svētdien kļuva par pieckārtējiem Latvijas frisbija čempioniem jauktajā grupā, finālā pārspējot „Ogres Frisbija klubu”(15:10). Bronzas godalgas ieguva „Ultimate Decision”. Spēles gara balvu ieguva čempionvienība „Salaspils Mix”.

Ceturto reizi sešu gadu laikā finālā spēkojās „Salaspils Mix” un „Ogres Frisbija klubs”, kur grupas spēlē ar 13:4 pārāki bija salaspilieši. Finālā komandas rādīja ciešu fizisku un līdzvērtīgu spēli, tomēr Ogres komandai, lai gan iespējas bija ne viena vien, ne reizi izdevās gūt punktu, spēlējot no aizsardzības. „Salaspils Mix” izcīnīja uzvaru ar 15:10, kļūstot par čempioniem piekto gadu pēc kārtas.

Spēlē par trešo vietu risinājās Rīgas derbijs, kur uzvaru izcīnīja pieredzes bagātākā „Ultimate Decision”, atstājot „Sirocco” tieši aiz goda pjedestāla. Piekto vietu ieguva Valmieras komanda „Savējais Mix”, kas savā pēdējā spēlē pārspēja turnīra debitantus Inčukalna „WildCats”. Septītajā vietā turnīru noslēdza „Savējais Mix Jr”.

Par turnīra vērtīgākajiem spēlētājiem tika atzīti Arvīds Žanis Orlovskis un Santa Siņica (abi „Salaspils Mix”), bet junioru konkurencē labākie bija Bruno Jurginsons („Salaspils Mix”) un Kristīne Gūtmane („Sirocco”). Spēles gara balvu ieguva Salaspils Frisbija kluba komanda.

Latvijas frisbija čempionāts jauktajā grupā tradicionāli norisinājās Vaidavas sporta bāzē, kur šogad tikās septiņas komandas no Salaspils, Ogres, Rīgas, Valmieras un Inčukalna. Komandas sacensību gaitā aizvadīja pa spēlei ar pārējām komandām, lai noskaidrotu vietu grupā. Pēc grupas spēlēm divas labākās vienības iekļuva finālā.

Latvijas Frisbija federācija saka paldies „Valmieras Ūdenim”, „Valmiermuižas alum” un veikalam „Ceļotājs”.