Salaspils komandas triumfē divdesmitajā "Riga Rudens" turnīrā

Divdesmitajā „Riga Rudens” turnīrā aizvadītajā nedēļas nogalē par čempioniem kļuva Salaspils Frisbija kluba komandas. Uz goda pjedestāla kāpa arī Ventspils Frisbija kluba pārstāvji un Ogres „Moments”.

Vīriešu divīzijā par čempioniem trešo gadu pēc kārtas kļuva „Salaspils WT”, kas šogad finālā ar 13:9 apspēlēja Lietuvas čempionus „Vorai”. Bet bronzu ieguva ventspilnieki, kas ar 12:10 pieveica Krievijas vienību „Sokol”.

Sieviešu divīzijas titulu pēc piecu gadu pauzes izcīnīja „Salaspils FK”, finālā ar 13:7 uzvarot Krievijas čempiones „Cosmic Girls”. Īpaši saspringta izvērtās cīņa par trešo vietu sieviešu konkurencē. Vēl pāris minūtes pirms spēles laika beigām mājinieces „Moments” atradās iedzinējos ar 8:11, tomēr četri punkti pēc kārtas ļāva atgūt vadību un vēlāk svinēt uzvaru ar 13:12.

„Riga Rudens” šogad norisinājās 20 reizi, tradicionāli atklājot telpu sezonu. Šogad turnīrā piedalījās kopsummā 42 komandas no astoņām valstīm, tādējādi sacensībām esot lielākajām Baltijas vēsturē. Sacensības divu dienu garumā četrās hallēs norisinājās Ogrē, Salaspilī un Lielvārdē.

Komentāri

Kur var apskatīt visu spēļu

Kur var apskatīt visu spēļu rezultātus un statistiku?

Statistika

Pie statitikas un visa pārējā tiek strādāts. Šobrīd tiek plānots visu sagatavot nedēļas nogalē, tā kā statistika visticamāk būs pieejama nākamās nedēļas sākumā.