Salaspils komandas triumfē pirmajā pludmales čempionātā

„Salaspils Frisbija kluba” komandas aizvadītajā nedēļas nogalē Ventspils pludmalē kļuva par pirmajiem Latvijas pludmales frisbija čempioniem, visās divīzijās sudraba godalgas atstājot mājiniekiem.

Sestdien čempionāts risinājās sieviešu un vīriešu divīzijās, kur abos finālos tikās Salaspils un Ventspils komandas. Vīriešu divīzijas fināls iesākās līdzīgi, līdz pirmā puslaika beigās „Salaspils WT” spēja gūt punktu pret vēju. Otrajā puslaikā salaspilieši vēl vairāk palielināja pārsvaru svinot panākumu ar 11:5. „Salaspils WT” ieguva arī spēles gara balvu.

Sieviešu finālu labāk iesāka Ventspils „Pandas”, kas spēja izvirzīties vadībā ar 2:4. Pieredzējušās „Salaspils FK” spēlētājas turpinājumā demonstrēja kvalitatīvu sniegumu, gūstot piecus punktus pēc kārtas un pārņemot vadību spēlē (7:4). Atspēlēt zaudēto mājiniecēm vairs neizdevās, kā rezultātā par čempionēm kļuva „Salaspils FK” (10:6). Bez zelta Salaspils meitenes ieguva arī spēles gara balvu.

Svētdien jauktās grupas finālā tikās „Salaspils MIX” un „Ventspils Frisbija klubs”. Spēles sākums labāk padevās viesiem, kas spēja panākt trīs punktu pārsvaru (7:4), taču ventspilnieki spēja atstatumu samazināt līdz minimumam (8:7). Spēles laikam beidzoties, rezultāts bija 9:8, kam sekoja sekmīgs „Salaspils MIX” uzbrukums, ļaujot viesiem izcīnīt čempionāta zeltu. Gluži kā pārējās divīzijās, arī jauktajā grupā spēles gara balvu ieguva uzvarētāji.

Trešo vietu sievietēm izcīnīja „Rīga Ultimate”, mazajā finālā apspēlējot „Salaspils Jr”. Arī vīriešiem soli aiz goda pjedestāla palika Salaspils juniori, kas piekāpās Rīgas „Furious Cocks”. Jauktās grupas cīņā par trešo vietu tikai par vienu punktu Rīgas „Sirocco” izcīnīja uzvaru, atkal bez medaļām atstājot „Salaspils Jr MIX” komandu.

Pirmajā sacensību dienā rezultatīvākie bija Arvīds Žanis Orlovskis („Salaspils WT”) un Lāsma Kublicka („Salaspils FK”). Arī jauktajā grupā ar visvairāk sekmīgām darbībām spēles protokolā izcēlās Orlovskis („Salaspils Jr MIX”), bet sievietēm rezultatīvākā bija Evija Arste („Salaspils MIX”).

Komentāri

Būs kkādi protokoli par

Būs kkādi protokoli par spirita rezultātiem un statistikas?