Citi

Salaspils spēlētāji kļūst par pirmajiem Baltijas U-20 čempioniem

Frisbija vienība “Salaspils 1” svētdien Tallinā kļuva par pirmajiem Baltijas U-20 frisbija čempioniem telpās. Uz goda pjedestāla kāpa arī “Salaspils A”, kas izcīnīja bronzas godalgas.

“Salaspils 1” finālā ar 13:4 sagrāva Somijas komandas “Virhe” spēlētājus. Salaspilieši šajā turnīra palika nepārspēti.

Tikmēr bronzas finālā bija vērojamas Latvijas komandu duelis – “Salaspils A” spēkojās ar Inčukalna “WildCats”. Salaspils komanda jau no pirmajām minūtēm kontrolēja spēles gaitu. Epizodiski pretenzijas izrādīja “WildCats”, tomēr “Salaspils A” tika pie panākuma ar 13:6.

Piekto vietu izcīnīja “Ogre”, kamēr astotā palika “Valmiera”. Izslēgšanas turnīram nekvalificējās Rīgas “Sirocco”, kas bija devītie.

Spēles gara balvu ieguva Lietuvas “Baltic Dragons”.

Turnīra rezultatīvāko spēlētāju balvas ieguva “Salaspils 1” līderi Arvīds Žanis Orlovskis un Katrīna Ance Gasiņa.

Turnīrs šogad risinājās pirmo reizi. Tajā startēja pavisam 11 komandas no piecām valstīm. Sešas no vienībām bija tieši Latvijas.