„Salaspils WT” ceturto gadu iegūst Baltijas čempionu kausu; „Salaspils FK” atgūst titulu

Nedēļas nogalē Ogrē risinājās Baltijas Frisbija čempionāts telpās, kurās uzvaras izcīnīja „Salaspils WT” un „Salaspils FK” komandas. „Salaspils WT” puišiem šis bija ceturtais tituls pēc kārtas, savukārt „Salaspils FK” meitenes čempionu godu atguva pēc gada pārtraukuma.

„Salaspils WT” saspringtā finālā ar 15:12 pārspēja Ventspils Frisbija kluba pārstāvjus. Spēle ritēja sīvi, un salaspilieši pārsvaru nodrošināja vien mača galotnē.

Sieviešu finālā „Salaspils FK” ar 15:12 pārspēja Lietuvas „Drop That Smile”. Savukārt trešo vietu ieņēma Rīgas „Sirocco”, kas ar 15:10 negaidīti pārspēja Tallinas „Lynx”.

Vīriešiem trešo vietu ieguva Igaunijas „FreeFlyers”, ceturtos atstājot Lietuvas „KossMix”.

Čempionāts šogad risinājās ceturto gadu. Vīriešu konkurencē ik gadu labāki bijuši salaspilieši, bet meitenēm „Salaspils FK” titulu ieguvušas trīs reizes. Pērn viņām nestartējot, uzvarēja Ogres „Moments”, kas nepiedalījās šī gada kausa izcīņā.

Sacensībās tradicionāli startē četras komandas katrā divīzijā – divas no Latvijas un pa vienai no Igaunijas un Lietuvas. Pirmajā dienā tiek aizvadītas savstarpējā apļa spēles, bet svētdienā  fināli.