«Salaspils WT» kļūst par Krievijas čempioniem

Nedēļas nogalē Broņņicos „Salaspils WT” komanda izcīnīja Krievijas atklātā čempionāta zelta godalgas. Salaspils komanda izcīnīja arī spēles gara balvu, kā arī vērtīgākā spēlētāja titulu saņēma Arvīds Žanis Orlovskis. Arī sieviešu divīzijā pie zelta tika divas Latvijas frisbijistes, kas papildināja Sanktpēterburgas „Cosmic Girls” rindas.

„Salaspils WT” lietus un vēja bagātā finālā ar 15:10 pārspēja „RealFive” vienību, ko dienu iepriekš grupas kārtā pieveica dramatiskā mačā ar 15:14. Savukārt pusfinālā Latvijas čempioni ar 15:10 tika galā ar pērnā gada uzvarētājiem Maskavas „Sokol”. Arī šo vienību Salaspils komanda apspēlēja grupu turnīrā – 15:7.

Sacensību pirmajā dienā Salaspils klubs pieveica „Me&My Monkey” (15:6) „JuPiter 2” (15:0) un „Nižņijnovgorod” (15:11). Savukārt sestdien tika pievarēti jau minētie „RealFive” un „Sokol”.

Trešajā vietā palika „JuPiter”, kas izšķirošajā mačā ar 15:10 uzvarēja „Sokol”.

Sievietēm čempionu titulu nosargāt izdevās „Cosmic Girls”, kas ar finālā ar 14:9 pārspēja „Lemon Grass”. Uzvarētāju rindās bija arī divas Latvijas spēlētājas – Lāsma Kublicka un Santa Siņica.

Kublicka arī pērn Sanktpēterburgas vienības kreklā kļuva par Krievijas čempioni.

Abās divīzijās čempionu kausu ieguvušās komandas izcīnīja arī spēles gara balvu.

Krievijas atklātais čempionāts Broņņicos risinājās no piektdienas līdz svētdienai. Vīriešu konkurencē startēja 12 komandas, savukārt sievietēm – piecas. „Salaspils WT” bija vienīgā ārzemju komanda turnīrā.

Komentāri

SUPPER!!! Lielisks rezultāts.

SUPPER!!!

Lielisks rezultāts. Divas uzvaras par komandu vienā turnīrā liecina par klasi!!!

Forši, a pieaicinājāt pārējos labākos, BRAVO!!!

Tā turpināt!!!