Sestdien startēs otrā Salaspils Hat līga

Sestdien Salaspils sporta namā risināsies Salaspils Hat līgas pirmais posms, kurā piedalīties aicināts ikviens frisbija interesents. Salaspils Hat līga sastāvēs no četriem posmiem, un katrā no tiem spēlētāji būs sadalīti dažādās komandās.

Kā jau ierast Hat turnīros, arī šajā spēlētāji piesakās individuāli, bet komandas biedrus uzzina tikai sacensības dienā pēc pieteikšanās. Katrā posmā komandas tiks sadalītas no jaunu, tādējādi spēlētāji gūs lielāku pieredzi, spēlējot ar vairāk dažādiem spēlētājiem, kā arī šāda sistēma ļaus noteikt, kurš spēlētājs tiešām ir labākais un spēj uzvarēt, spēlējot komandā ar ikvienu. Salaspils Hat līga ir izcila iespēja jaunajiem spēlētājiem, kuri vēl nav guvuši lielu spēļu pieredzi, kā arī tiem, kuru klubi un komandas nepiedalās regulārās sacensībās.

Dalības maksa sacensībās ir simboliski 10 eiro visiem četriem posmiem vai arī 3 eiro par individuālu posmu. Nepilngadīgajiem spēlētājiem dalības maksu sedz Salaspils Frisbija klubs, tādējādi viņi spēlē pilnībā par brīvu. Pieteikties sacensībām var, aizpildot pieteikuma formu. Spēlētājiem, kas ieradīsies iepriekš nepieteikušies, tiks piestādīta papildus eiro maksa.

Katrs posms būs četru stundas garš, bet konkrēta izspēles kārtība tiks paziņota tikai pēc dalībnieku pieteikšanās, kad būs zināms precīzs spēlētāju un komandu skaits. Visas sacensības norisināsies Salaspils sporta namā. Dalībniekiem jāierodas ar baltu un melnu kreklu.

Sacensību kalendārs:

  • 1.posms – 6. janvāris 15.00-19.00
  • 2.posms – 16. februāris 18.00-22.00
  • 3.posms – 10. marts 18.00-22.00
  • 4.posms – 31. marts 18.00-22.00

Visi dalībnieki tiks iedalīti astoņās kategorijās, balsoties uz spēlētāja dzimumu, pieredzi un spēles prasmēm. Spēlētāji kategorijās tiks sadalīti pēc subjektīva organizatoru vērtējuma. Sezonas beigās tiks apbalvoti katras kategorijas labākie dalībnieki. Kopvērtējuma noteikšanai tiks izmantoti trīs labākie posmu rezultāti.

Šī būs otrā Salaspils hat līgā. Pērn tajā kopumā startēja 120 unikāli spēlētāji no visas Latvijas.

Ziņu sagatavoja: http://www.salaspilsfk.lv/